Recepty

Ako vyrobiť kávový bonbon

Obrázok: lista.eleconomista.es

káva s uhlím Je to druh kávy, pôvodom zo španielskeho regiónu Alicante, ktorý sa podáva prostredníctvom a jedna káva zmiešaná s kondenzovaným mliekom v pohári alebo pohári. Príprava je veľmi jednoduchá, takže si môžeme urobiť doma, aby sme si kávu vychutnali inak, buď po obede alebo popoludní. Venujte pozornosť nasledujúcemu receptu a objavte ho ako pripraviť kávový bonbon Za pár okamihov.

Zloženie s nízkou náročnosťou:
  • káva
  • kondenzované mlieko
  • mliečna smotana alebo polotvrdá smotana (voliteľné)
  • kakao alebo škorica na posypanie (voliteľné)
Môže vás zaujímať aj to, ako pripraviť kávu s maslom. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Prvý krok k vyrobte kávový bonbon to je pridajte kondenzované mlieko v dolnej časti pohára alebo pohára, ktoré budeme slúžiť. Môžete vložiť toľko kondenzovaného mlieka, koľko len chcete a snažíte sa nechať miesto na kávu. Ak chcete, použite komerčne kondenzované mlieko alebo ho pripravte sami doma. V článku Ako vyrobiť kondenzované mlieko môžete vidieť receptúru.

Obrázok: pasenydegusten.com2

Akonáhle ste pridali kondenzované mlieko, je na rade pripraviť kávu čo by malo byť expresso, aj keď to dokážeme ochutnať. Na tento účel môžete použiť rôzne metódy v závislosti od toho, aký kávovar máte:

3

Keď budete pripravení, jemne pridajte kávu v pohári alebo šálke kondenzovaného mlieka. Rôzna hustota oboch zložiek sa nebude miešať a viditeľne sa odlíši, takže káva zostane na vrchu. Preto vám odporúčame, aby ste kávový uhlík podávali v pohári alebo pohári.

Obrázok: grupodecelis.com4

Teraz sme pripravení káva s uhlím Tradičné kávové a kondenzované mlieko, ale na jeho ozdobenie a zbohatnutie môže byť na vrchole pridaná mliečna smotana alebo smotana. Na to môžete tiež posypať, ak sa vám páči, trochu kakaa alebo škorice, dodá sladkému konečnému dojmu.

Obrázok: bestcoffee.info5

Môžete tiež vidieť, ako pripraviť írsku kávu alebo ako pripraviť carajillo.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť kávový bonbonOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.