Recepty

Ako pripraviť kávu s Nescafé Dolce Gusto

Pin
Send
Share
Send
Send


Nescafé Dolce Gusto, nám umožní vychutnať si dobré espresso vyrobené doma. Okrem kávy si môžete pripraviť veľa rôznych nápojov, teplých aj studených, a to všetko pomocou toho istého stroja. Funguje s kávovými kapsulami na jedno použitie, ktoré je možné získať vo väčšine supermarketov a špecializovaných obchodoch za prijateľné ceny. Jednou z veľkých výhod použitia týchto kapsúl je to, že proces prípravy kávy sa stáva veľmi rýchlym a čistým, nemusíte už vkladať kávový prášok do filtra a stlačiť, teraz stačí vložiť kapsulu do a počkajte niekoľko sekúnd pripraviť kávu

Budete potrebovať:
  • Dolce Gusto kávové kapsuly
Môže vás zaujímať aj to, ako zmeniť vodu Nescafé Dolce Gusto. Postupujte podľa týchto krokov: 1

na pripravte si kávu s Nescafé Dolce Gusto, zapnite zariadenie a uistite sa, že v nádobe je balená alebo filtrovaná voda. Stroj sa zapne, keď kontrolka tlačidla napájania prestane blikať načerveno a nazeleno.

2

Otvorte predný panel Nescafé stroj a vložte kapsulu s nápojom, ktorý chcete piť. V tomto prípade káva chceš

3

Po vložení kapsuly do práčky zatvorte pútko, aby ste kapsulu pripevnili a urobte malé otvory, na ktorých bude káva filtrovaná.

4

Položte základňu, kde bude šálka, do požadovanej výšky, ak chcete dať malý šálku, umiestnite základňu blízko otvoru, kde vychádza káva. Ak je šálka veľká, môžete podstavec umiestniť na spodný schod.

5

Akonáhle je šálka umiestnená na podperu, posuňte hornú páku Stroj Dolce Gusto napravo, ak chcete, aby voda vytekala horúco, alebo naľavo, ak chcete, aby bol nápoj studený. V takom prípade posuňte páčku doprava, aby ste pripravili horúcu kávu.

6

Naplňte pohár na požadované miesto.

7

Nakoniec dajte páku späť do strednej časti tak, aby káva prestala klesať a kapsulu vyberte z vnútra Stroj Nescafé Dolce Gusto, Kapsula ju prúžkuje, pretože je len na jedno použitie.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť kávu s Nescafé Dolce GustoOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

tipy
  • Kávové kapsuly sú na jedno použitie, ak ich použijete niekoľkokrát, káva bude stále vodnatejšia a menej chutná.
  • Odporúča sa recyklovať kapsuly, pretože ak konzumujete jednu alebo dve kávy denne, toto množstvo odpadu je veľmi škodlivé pre životné prostredie.

Pin
Send
Share
Send
Send