Recepty

Ako pripraviť ovocné šťavy

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: sonicdrivein.com

Jeden z nápoje typickejšie, keď príde dobré počasie granity, pretože sú veľmi osviežujúci a pomáhajú odolať horúčave v lete. Pokiaľ ide o chuť granity, môžu byť rozpracovaní z nekonečna z nich, hoci tí z nich ovocný Sú jedným z najbežnejších. Nielen, že si ich môžete vziať zmrzliny a bary, ale môžete ich pripraviť sami doma podľa receptov obálky Ako pripraviť ovocné šťavy.

Budete potrebovať:
  • Ovocie vybranej príchute
  • voda
  • cukor
  • Mraznička / ľad
Môže vás zaujímať aj to, ako pripraviť jahody s pomarančovým džúsom

Granita Je to druh nápoja pripraveného na základe drveného ľadu spolu s ovocnou šťavou alebo esenciou alebo s nejakým typom alkoholického nápoja. Pri výbere arómy sú nekonečné možnosti ovocných šľahačiek; Aj keď citrón je jedným z najbežnejších, odporúčame vám ho pripraviť s jahodami, kivi, melónom, melónom, ananásom, hruškou atď.

Obrázok: charhadas.com2

Na prípravu ovocných šľahačiek musíte umývajte kúsky ovocia rozhodli sa ochutnať náš osviežujúci nápoj. V závislosti od ovocia sa môžeme rozhodnúť ošúpať alebo nie, je zrejmé, že vylúpeme banány alebo kivi, zatiaľ čo v prípade broskýň si môžeme zvoliť, či si ich necháme.

3

Ďalej musíte nasekať kúsky ovocia skvapalni to alebo rozdeliť pripraviť šťavu s ňou a vyhradzujeme si prípravok na neskoršie použitie. V prípade, že nemáte americký mixér - džbány - môžete sa rozhodnúť použiť tradičný mixér na extrahovanie šťavy z ovocia, s ktorým budete pripravovať kašu.

4

Na druhej strane, pripravíme sirup, to znamená, cukor rozpustený vo vode a varený v ohni, kým nezíska konzistenciu sirupu. Aby sme to dosiahli, dáme vodu spolu s cukrom v panvici, zapálime oheň, aby sme rozpustili vodu bez toho, aby sme prestali miešať, a varíme, kým sirup nezhoustne. Krok za krokom nájdete recept na prípravu sirupu.

5

V nie príliš hlbokom kontajneri ovocnú šťavu zmiešajte so sirupom a vložili sme to do mrazničky. Musíme to poraziť, kým mrzne, aby všetko nezostalo v bloku ľadu.

Môžeme tiež zvoliť zmrazenie v rámci šejkre a premiešajte to, nasekajte ľad Po zamrznutí alebo pridaní rozdrveného ľadu ho môžete tiež nasekať v mixéri alebo na sekačku, aby ste dostali ovocnú šťavu.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť ovocné šťavyOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send