Recepty

Ako vyrobiť tuniaka lasagne

Ste jedným z tých, ktorí si z úst vydávajú vodu, keď uvidia a lasagne? Toto talianske jedlo je vynikajúcou možnosťou, v ktorej sa cestoviny zmiešajú s bielkovinami a chutná bešamelová omáčka je vynikajúca! Ale okrem typických mäsových lasagne by ste mali vedieť, že existuje mnoho iných spôsobov, ako to urobiť a že sú rovnako dobré alebo viac! V tomto článku vám hovoríme ako vyrobiť tuniaka lasagne Vďaka veľmi jednoduchému receptu a bude to chutné. Trúfate si to vyskúšať?

4 osoby 2 hodiny Nízka náročnosť Zloženie:
 • 16 predvarených doštičiek lasagne
 • 1 kg tuniaka v oleji
 • 5 zrelých paradajok
 • 2 strúčiky cesnaku
 • Hrsť petržlenových listov
 • 1/2 čajovej lyžičky cukru
 • 1 liter mlieka
 • 60 g múky
 • 100 g masla
 • 150 g parmezánu (najlepšie nastrúhaného)
 • Čierne korenie
 • Panenský olivový olej
 • Vypadni
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť rybie lasagne Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Začneme s recept na tuniakové lasagne starať sa o zelenina, Prvá vec, ktorú urobíme, je olúpať a nasekať cesnak; Potom urobíme to isté s petržlenom a paradajkami. Hneď ako ho máme, dáme do ohňa panvicu s prúdom oleja a keď je horúco, pridáme cesnak na miernom ohni, aby nespálil. Musíme ho nechať zlatohnedú.

2

Keď je cesnak zlatý, je čas pridajte paradajku že sme nasekali; pridajte pol čajovej lyžičky cukru na úpravu kyslosti a nechajte ju variť asi 10 minút. Potom musíte pridať štipku soli, aby nebola príliš sladká.

3

Po 10 minútach od pridania paradajok na panvicu budeme musieť pridať vyčerpaný tuniak oleja a pridajte petržlen. Odstráňte všetko, aby boli všetky príchute integrované a odstránili sa z tepla. Vyhradzujeme si to Ďalej budeme musieť v hrnci uvariť trochu vody a keď sa rozbije, vylejeme doštičky pre lasagne a necháme uvariť asi 10 minút.

4

Akonáhle sa platne laseru uvaria, musíme ich odstrániť z vody, vypustiť ich sitkom a okamžite ich nechať prejsť misou, ktorá je plná ľadová voda; Takto získame tradičnú textúru tohto talianskeho jedla. Berieme podnos vhodný pre rúru a namažte ho trochou masla. Je to dôležité, aby ste zabránili prilepovaniu pasty počas varenia.

5

Keď budete mať mastenú fontánu, začneme montovať tuniak lasagneNa tento účel budeme musieť na tácku umiestniť iba 4 hárky lasagne a natrieť na ne vrstvu prípravku, ktorý sme predtým pripravili; Keď budete pripravení, vložte ďalšiu vrstvu cestovín a znova ju rozložte paradajkami a tuniakmi, opakujte postup, kým nezískate tri poschodia cestovín.

6

Teraz pripravíme bešamelovú omáčku, ale pred tým predhrievame rúru tak, aby bola pripravená, keď ju potrebujeme. Zapnite ju na 200 stupňov nad aj pod a nechajte ju zapaľovať, aby sme si zohrali teplo, ktoré potrebujeme.

na urobiť bešamel stačí zohriať 60 gramov masla na panvici, naliať múku a poraziť všetko, kým nezostane homogénna pasta. Potom trochu nalejeme mlieko a ešte stále bijeme, soľ a korenie a necháme všetko vychladnúť, až kým nezačne vrieť, potom ho vyberte z tepla.

7

Jediné, čo nám zostáva, je pokryť tuniak lasagne S bešamelom, ktorý sme práve uvarili, dáme asi 10 minút syr a zapečené mäso do rúry s grilom. Skontrolujte, ako sa vyvíja recept, aby ste zabránili spáleniu. A to je všetko! Teraz si musíte užiť tento taliansky recept, ktorý vám nasáva prsty.

8

Ak máte radi lasagne, mali by ste vedieť, že existuje veľa spôsobov, ako ju uvariť, pretože v závislosti od náplne dáte aróma jedna alebo druhá. V navrhujeme ďalšie recepty lasagne Vyberte si ten, ktorý sa vám najviac páči:

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť tuniaka lasagne, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Video: Lososovo-špenátové Lasagne (December 2019).