Recepty

Ako vyrábať panellets

Pin
Send
Share
Send
Send


Panellets sú a typické sladké z Katalánska, Valencie a Baleárskych ostrovov, ktoré sa zvyčajne pripravujú súčasne s festivalom Všetkých svätých alebo Halloween, 1. novembra. Je to ľahký a rýchly dezert, ktorý je ideálny na prípravu s deťmi, ktoré budú radi miesiť. Najbežnejšie sú pastorkové panellets, ale môžete si urobiť rozmanitý sortiment a všetci vaši priatelia saťajú prsty!

Zloženie s nízkou náročnosťou:
  • ½ kg nasekané mandle
  • ½ kg jemného cukru
  • 150 g. zo sladkých zemiakov alebo zemiakov (môžeme dať aj polovicu tekvice: 75 gramov sladkých zemiakov a 75 tekvíc)
  • 2 vajcia
  • 2 žĺtky
  • Kôra citróna
  • ¼ kg borovicových orechov
  • ¼ kg nasekané mandle
  • ¼ kg dule
  • ¼ kg strúhaný kokos
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť tradičné panellets Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Najprv si dobre očistite ruky a nechty, ako aj pracovisko, keď sa ich dotkneme cesto na panellets rukami

2

Na prípravu cesta uvarte sladké zemiaky, zemiaky alebo tekvicu, Toto zmení iba konzistenciu panelletu. Pamätajte, že sladké zemiaky sú vždy sladšie ako zemiaky, ale nie až tak dobre ako tekvica. Tekvica je zábavnejšia na šúpanie a krájanie.

3

Táto časť procesu bude trvať 20 až 30 minút v závislosti od požiaru. Lúpajte ich, krájajte ich, cháfalasy a nechajte ich vychladnúť.

4

Kúpte nasekané a nepražené jemne nasekané mandle, pretože keď varíte panellets v rúre, opečú sa. Ak je toast dvakrát horký.

5

Nasekané mandle zmiešajte s cukrom Lesk (alebo žalude), vajcia a sladké zemiaky. Chvíľku ho mieste rukami, kým nezískate kompaktné a zviazané cesto. Ak je dobre pripojený, pridajte strúhaný citrón.

6

Pre panellets, zoberme si cesto a urobíme veľmi guľatú guľu, veľkosť orecha. Zvyšok panellets môžete dať húb alebo mesiac.

7

So spôsobmi, ktoré ste urobili s hmota, nechajte ich prejsť vaječnými žĺtkami a potom borovicovými orieškami a / alebo mandľami, aby sa dobre zachytili. Položte ich na plech.

8

v rámci panellet dáme kruh anjel chleba a ďalšie na panellet Takže to nespáli. Spodná strana je umiestnená tak, aby sa nelepila na podnos, aj keď môžete vložiť aj biely papier na pečenie.

9

Ak chcete robiť kokosové panellets, tesne pred pridaním strúhaného citróna, zmiešajte časť cesta s nastrúhaným kokosom a vytvarujte ho.

10

Ak chcete kávové panely, s cestom bez citrónovej kôry rozpustte rozpustenú kávu trochou vody, dobre ju premiešajte a dajte im požadovaný tvar. Keď ich vytvarujete, naplňte ich leskom. Nepoužívajte kávu, pretože bude veľmi horká.

11

Ak chcete robiť panciere dule, urob ich ako keby si robil cannelloni. Vezmite trochu panelletového cesta, na vrch položte dážď a dajte ho do zvitku. Potom ich môžete nakrájať pomocou kôl, ktoré zostanú ako výplne.

12

Predhrejte rúru na 200 stupňov.

13

Zadajte podnos na panellets v rúre pri 250 ° C počas 8 minút, hoci sa môže líšiť v závislosti od rúry.

14

Panellets musia byť uvarené na vonkajšej strane a vo vnútri jemné, Určite sú chutné a užili ste si ich prípravu v spoločnosti!

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrábať panellets, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send