Recepty

Ako pripraviť sezamové cukrovinky

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: gastronómia a spoločnosť

sezamové cukrovinky alebo sezam Je to skutočne vynikajúci dezert, ktorý je v rôznych krajinách veľmi typický, takže ich môžeme nájsť v obchodoch s ázijskými výrobkami, ale aj medzi možnosťami dezertov rôznych krajín Latinskej Ameriky. Jasné je, že je to chutné a že je tiež veľmi jednoduché pripraviť sa, preto vysvetľujeme en.com ako pripraviť sezamové cukrovinky a poteší každého doma.

30 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 1 šálka sezamových semienok
  • 1/2 šálky hnedého cukru
  • 1/4 šálky vody
  • Rastlinný papier
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako pripraviť sladké zemiaky Sladké zemiaky Postupujte podľa týchto pokynov: 1

robiť sezamové cukrovinky Je to veľmi jednoduché, vyžaduje si to však, aby sme boli neustále pred prípravou, veľmi pozorní, čo robíme.

Aby sme mohli začať, musíme si vziať nepriestrelnú panvicu, ktorá je dostatočne priestranná. Pridajte trochu oleja a nechajte ho zohriať.

2

Po zahriatí pridajte šálku sezamové semená, Semená by sa mali mierne pražiť na miernom ohni, preto by ste ich mali často odstraňovať pomocou drevenej lyžice. Je tiež dôležité zabezpečiť, aby nespálili.

3

Keď sa sezamové semienka opečú, pridajte pol šálky hnedého cukru a dobre premiešajte, premiešajte všetky ingrediencie. Potom pridajte šálku vody a znova premiešajte.

4

Túto zmes musíte neustále miešať, kým cukor nezhustne a nestane sa karamelom. sezamové cukrovinky Musí mať všetky ingrediencie dokonale integrované, budete vedieť, že je na svojom mieste a je pripravený stiahnuť sa z ohňa, keď je lyžica vytvorená formovaním nití s ​​karamelom.

5

Akonáhle je zmes pripravená, môžete ju naliať do jednotlivých okrúhlych foriem a po vytvrdnutí zmesi ju rozvinúť sezamové cukrovinky.

Môžete ho tiež položiť na dostatočne veľký papier, ktorý bol predtým rozmazaný trochou oleja. Natiahnite zmes, kým nedosiahne požadovanú hrúbku, a potom, keď trochu stvrdne, ju pomocou dobrého noža nakrájajte na pravouhlé tyče a oddelte ju od papiera. Raz ťažké, vy sezamové cukrovinky Bude pripravená na radosť.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť sezamové cukrovinky, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send