Recepty

Ako pripraviť grilovanú kuraciu pečeň

Pin
Send
Share
Send
Send


kuracie pečene Je to potravina s veľmi dôležitým množstvom živín, medzi ktorými vyniká železo a vitamíny K a B12. Preto jeme higaditos Príležitostne je to prospešné pre zdravie, aj keď to nikdy nesmieme preháňať, pretože súčasne predstavuje výrazný príspevok k cholesterolu a purínom. Ak hľadáte jednoduchý recept pripravte grilovanú kuraciu pečeň, zastavte vyhľadávanie a pozrite si tento článok. Zamilujete si to!

30 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 150 g kuracie pečene
  • Soľ a korenie
  • Olivový olej
  • Cesnak a petržlen (voliteľné)
Môže vás zaujímať aj to, ako pripraviť grilované prsia. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Prvým krokom na prípravu grilovanej kuracej pečene bude vyčistite pečeň, takže musíme odstrániť tuk a iné zvyšky, ktoré môžu tieto kuracie vnútornosti zabaliť. Ak ste ich kúpili v mäsiarstve, je pravdepodobné, že prídu celkom čisté, zatiaľ čo ak ich sami odstránite z celého kurčaťa, bude potrebné ich nechať veľmi čisté.

2

Potom musíte kuracie pečene so soľou a korením a ak chcete, môžete pridať nasekaný cesnak a petržlen, ktorý mu dodá nádchu. Mali by ste si teda strúhať strúčiky cesnaku, nasekať petržlenovú nôž nožom a všetko pridať do trecej misky; S pomocou klubu musíte rozdrviť obe zložky a potom naliať dobrý prúd olivového oleja a premiešať, aby sa všetko zviazalo. Keď budete pripravení, môžete pridať nasekaný cesnak a petržlen Pre malé pečene.

3

Ďalším krokom bude uvedenie zahrievajte železo Alebo, ak nemáte toto zariadenie, panvicu s trochou oleja - ak ste ju ochutili, už nebude potrebné - a počkajte, kým nebude veľmi horúca. Potom môžete dať pečeň na tanier alebo misu a otočiť ich, začať sfarbiť.

4

Mali by ste to vedieť kuracie pečene majú veľmi krátku dobu varenia, takže budú rýchlo pripravení; Preto ich musíte odstrániť a keď uvidíte, že sú uvarené a pripravené, vyberte ich z tepla. Teraz im môžete slúžiť a ... využívať!

5

Tiež, ak sa chcete rozhodnúť iné recepty pripravené z pečene, v tomto prípade teľacie mäso odporúčame:

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť grilovanú kuraciu pečeň, odporúčame zadať kategóriu Recepty

Pin
Send
Share
Send
Send