Recepty

Ako sa merlúza v zelenej omáčke

Pin
Send
Share
Send
Send


Užívanie si zdravého jedla po celý život je skutočným potešením. Dnes vám predstavujeme chutné a veľmi tradičné jedlo, ktoré poteší váš chuť a chuť na pamiatku kuchyne babičky. Ak sa chcete učiť ako sa merlúza v zelenej omáčke, nezabudnite si prečítať nasledujúci článok, ktorý sme pre vás pripravili en.com. Je to ľahký recept na to, aby sa pripustilo veľa odrôd, sprievodov a ingrediencií. Objavte toto bohaté a kompletné tradičné jedlo a vychutnajte si chuť obvyklých receptov.

Zloženie s nízkou náročnosťou:
 • 8 kúskov merlúzy európskej
 • 15 ml zásob rýb
 • 150 g mušlí
 • 3 strúčiky cesnaku
 • 1/2 cibule
 • 1 pohár bieleho vína
 • Nasekanú petržlenovú vňať 3 lyžice
 • Múka (3 polievkové lyžice na omáčky s telom a 1 na tekuté omáčky)
 • 4 polievkové lyžice olivového oleja
 • Vypadni
 • korenie
Mohlo by vás zaujímať aj to, ako uvariť tresku škvrnitú. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Pred začatím varenia musíte nechajte mušle nasiaknuť na pár hodín Účelom tohto prvého kroku je prinútiť produkt, aby uvoľnil všetok piesok, aby bol čistý a bol dokonalý na varenie. Počas prípravy receptu ich môžete nechať v miske s vodou, bude to stačiť.

2

Najskôr nasekajte tri strúčiky cesnaku a pol cibule. Pamätajte, že kusy musia byť veľmi tenké. Keď nasekáte obe ingrediencie, nalejte ich do kastrolu, do ktorého ste vložili olej a Pečieme cesnak a cibuľu. Urobte to na miernom ohni a dávajte pozor, aby sa tieto zložky nelepili alebo nespálili, pretože by mohli zanechať zlú chuť na celej doske.

3

Akonáhle sa cesnak aj cibuľa vyliahnu, pridajte polievkové lyžice múky kúsok po kúsku Je dôležité, aby ste zmes naliali do zmesi a neprestávali miešať. Nezastavujte sa na minútu, kým sa omáčka dostane do tela. Potom pridajte tri polievkové lyžice nasekanej petržlenovej vňate a nechajte všetko asi pol minúty variť.

4

Po vytvorení zmesi je čas pridajte pohár bieleho vína a odparte alkohol, stane sa to tak, že sa nechá niekoľko minút variť. Potom môžete naliať rybie zásoby, ktoré ste si mohli predhriať v mikrovlnnej rúre alebo v inej nádobe na mierne teplo.

5

S prebiehajúcou omáčkou je čas na soľ. Je dôležité pamätať na to, že morské produkty (štikozubec a mušle) už uvoľňujú soľ, takže je lepšie, keď pridáte špetku a upravíte ju, keď dokončíte jedlo. Môžete tiež pridať trochu korenia, aby ste získali iný dojem. pamätať, korenie vždy podľa chuti a nechajte omáčku stáť približne 5 minút pri miernom a miernom ohni.

6

Aj keď máme omáčku pre nízku teplotu, je čas plátky štikozubca obyčajného, urob to na oboch stranách. Mali by ste si uvedomiť, že vývar už trochu zhustol a dosiahol nejaké telo na pridanie merlúzy do kastról. Aby ste ich dosiahli dobre, musíte ich nechať 4 až 5 minút na jednej strane a potom na druhej strane. Dobrým trikom na získanie báječnej omáčky je potriasanie kastrólom, zatiaľ čo sa pripravujú plátky merlúzy európskej, takže omáčku budete mať dobre zviazanú.

7

Keďže plátky rýb sa vyrábajú kúsok po kúsku, omáčka je dobre zviazaná as dobrým telom, je čas pridať náš dotyk merlúza v zelenej omáčke. Vložte ich do kastrolu a keď sú otvorené (zvyčajne trvá asi 3 minúty), je potrebné vybrať kastról z tepla.

8

Hotovo! Už môžete slúžiť svoj tanier merlúza v zelenej omáčke a vychutnajte si autentickú kuchyňu babičky. Objavte chuť tohto tradičného receptu, ktorý je rýchly a veľmi jednoduchý. Bon chuť!

A ak chcete objaviť ďalšie spôsoby prípravy tejto ryby, nenechajte si ujsť nasledujúce články:

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako sa merlúza v zelenej omáčke, odporúčame zadať kategóriu Recepty

Pin
Send
Share
Send
Send