Recepty

Triky na odsoľovanie tresky

Pin
Send
Share
Send
Send


soľankou Je to široko používaný spôsob konzervovania potravín, napríklad v prípade rýb, ako sú napr treska, Aj napriek tomu to znamená proces odsoľovania pred prípravou príslušnej potraviny, aby sa odstránila všetka prebytočná soľ. Odsoľujte tresku Nie je to zložitá vec, ale vyžaduje si čas a trpezlivosť, aby sa zabezpečilo, že výsledkom nebudú príliš slané ryby. Preto vám chceme nejaké ponúknuť triky na odsoľovanie tresky s ktorými získate jedinečné výsledky.

Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyprážať tresku

Triky na odsoľovanie tresky: zmena vody

Aj keď je možné, že mnohí z vás už vedia tento trik na odsoľovanie tresky, je dôležité, aby ju každý vzal do úvahy. A je nevyhnutné odstrániť solenie tejto ryby vymeňte vodu v ktorom sme ho namočili najmenej každých 8 hodín. Celý proces odsoľovania sa bude líšiť v závislosti od veľkosti kúskov, tresku však musíte nechať najmenej dva až tri celé dni vo vode.

Obrázok: kuinete.blogspot.com

Triky na odsoľovanie tresky: mlieko

Neomylnú metódu odsoľovania tresky rýchlo tvorí ponorte ho do studeného mlieka, V tomto prípade to nebude potrebné meniť ako pri vode, ale bude stačiť, ak necháte tresku v mlieku asi 2 alebo 3 hodiny a výsledok bude prekvapený.

Obrázok: webosfritos.es

Triky na odsoľovanie tresky: vložte sitko alebo stojan

Ďalší dobrý trik, pokiaľ ide o odstraňovanie soli z tresky, môže byť pri ponorení do misky s vodou vložte do odtoku, sitka alebo stojanu, Týmto spôsobom zabránime, aby ryby odpočívali na soli, ktorá sa uvoľní, a preto je lepšie odsolená. Bude tiež dôležité, aby ste ich umiestnili tak, aby pokožka smerovala nahor.

Obrázok: chismesycacharros.blogspot.com

Triky na odsoľovanie tresky: teplá voda

Aj keď to nie je príliš vhodné odporúčanie, ak sa občas budete zdať príliš ponáhľaní na odsoľovanie tresky, môžete sa rozhodnúť pre tresku ponorte do teplej vody, Proces môžete tiež urýchliť drolenie treskyTýmto spôsobom bude solenie rýchlejšie a vy si môžete pripraviť recept. Pamätajte však, že tento trik by ste sa mali uchýliť iba v naliehavých prípadoch.

Obrázok: bacalaobueno.com

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Triky na odsoľovanie treskyOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send