Recepty

Ako urobiť zdravý gril

Kedykoľvek je dobré uskutočniť grilovanie s rodinou alebo priateľmi, najmä ak je dobré počasie a deň si môžeme vychutnať vonku. Tieto druhy potravín sa však vyznačujú vysokým obsahom tuku a kalorickým príjmom do tela. Navrhujeme, aby ste zabránili poškodeniu zdravia ako urobiť zdravý gril krok za krokom, aby ste mohli zorganizovať akúkoľvek udalosť alebo oslavu bez toho, aby ste stratili kvalitu grilovaných potravín, ale aby vaše telo zostalo zdravé.

Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako zapáliť grilovanie s tekutinou pre grilovanie

Hviezdna misa akéhokoľvek grilovanie je mäso a odtiaľto vás odporúčame, aby ste sa bez tohto jedla neobišli. Je však vhodné vybrať také, ktoré obsahujú menej tukov, ako je to v prípade kuracie alebo morčacie mäso, Ak ich chcete uvariť na grile, môžete si vybrať varenie kúskov alebo prípravu špajlí s restovanou zeleninou. Nikto neodolá tejto kombinácii.

2

Hoci sa to môže zdať pre niektorých zvláštne, ryby Je to jedlo ľahkej prípravy a vysokého zdravotného stavu, pokiaľ ide o prípravu grilu. Napríklad, modrá ryba je ideálna na grilovanie, preto by ste ju mali povzbudiť, aby ju pridali do grilu a začali s sardinky, veľmi vďačné jedlo pre tento druh kuchyne.

3

zeleň Je bohatý na vitamíny a má nízky obsah tuku, takže sa stáva perfektnou ingredienciou pre každého zdravé grilovanie Nech je to tretí. Preto pridajte do jedál fantáziu a pridajte papriku, paradajky alebo špargľu. Môžete ich uvariť na malé kúsky, opekať alebo ich začleniť do mäsa a rýb ako doplnok.

4

Ak chcete sprevádzať váš gril, hlavne keď pripravujú jedlo a sú varené, nič lepšie, než potešiť účastníkov a šalát, Využite túto príležitosť na inováciu a výrobu zaujímavých zmesí, do ktorých by ste zaradili syry, omáčky a ďalšie prísady, ako napríklad orechy. Určite vám za to gratulujú vaši hostia.

5

Ak to robíme zdravé grilovanie Je vhodné, aby ste jedlo ukončili pomocou zákusok rovnako nízky obsah tukov a vysoký príjem vitamínov. Preto nie je nič lepšie, ako sa rozhodnúť najrôznejšie ovocné šťavy ako aj mliečne kokteily, ktorým môžete priniesť dotyk kreativity a originality, či už v prezentácii alebo v obsahu.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako urobiť zdravý grilOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.