Recepty

Ako pripraviť cukrovú repu

Pin
Send
Share
Send
Send


Chcete prekvapiť v kuchyni? Vyskúšajte recept, ktorý je veľmi ľahko vyrobiteľný a veľmi chutný, že určite budete milovať celú svoju rodinu: kandizovaná repa, Toto jedlo je ideálne na pridávanie do jedál, ako sú šaláty, ktoré slúžia ako desiatu, alebo ho možno dokonca použiť na zdobenie koláčov. Je to veľmi originálne a prekvapujúce jedlo, s ktorým ich necháte bez reči. Pokračujte v čítaní tohto článku, v ktorom sme vás objavili ako pripraviť cukrovú repu v jednoduchých krokoch.

Zloženie s nízkou náročnosťou:
  • 2 čerstvé repy
  • 1 čajová lyžička tymianu
  • 1 šálka a pol cukru
  • 1 šálka vody
  • ½ čajovej lyžičky petržlenu
  • ½ čajovej lyžičky rozmarínu
Môže vás zaujímať aj to, ako vyrobiť repné hranolčeky. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Prvý krok kandizovaná repa Pozostáva z odstránenia listov repy rezom hrotov. Potom repu veľmi dobre umyte studenou vodou a ak je to možné, noste rukavice, aby ste si nezašpinili ruky. Akonáhle budú čisté, budete ich musieť odlúpnuť, aby ste si odstránili kožu a urobili z nich jemnejšiu na konfitáciu.

2

Akonáhle budete pripravení, budete musieť nakrájajte ich na kockový tvar alebo kocky, aby náš recept vyzeral dokonale a repa sa hodí do nášho kuchynského riadu. V závislosti od jeho veľkosti sa rozhodnite pre menšie alebo väčšie kúsky.

3

Ďalej budete musieť umiestniť repa v parníku a varte ich po dobu 20 minút alebo kým nie sú mäkké (uvidíte, že sú pripravené, keď sa dajú rezať rozotieracím nožom).

4

Potom v strednej panvici skombinujte 1 šálku vody, 1 šálku cukru a bylín. Zmes sa uvedie do varu na strednom ohni a pokiaľ je, pridajte repu do tekutiny a panvicu ihneď vyberte z tepla.

5

Približná doba, ktorú musíte nechať vo vode, je 1 minúta. Po uplynutí tejto doby vypnite teplo, ale nechajte ho stáť asi 3 alebo 5 minút, aby ste získali textúru, ktorú hľadáme. Ďalej budete musieť cukrovú repu z tekutiny odstrániť a umiestniť do malej misky.

6

Koniec nášho receptu kandizovaná repa stačí do tejto misky pridať ½ šálky cukru a nechať ingrediencie vyschnúť. Keď vidíte, že je to tak, budú pripravené na prijatie.

7

V našej ponuke iné recepty že ste si istí, že budete milovať:

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť cukrovú repu, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send