Recepty

Ako urobiť repu gazpacho

Pin
Send
Share
Send
Send


Príprava repy gazpacho je istým spôsobom, ako si vychutnať ľahké jedlo plné živín. Receptúra, ktorú navrhujeme nižšie, má obrovský úspech a uisťujeme vás, že jej príprava nebude trvať dlho.

Hlavnou charakteristikou cukrovej repy je sladká a chutná aróma vhodná pre tých, ktorí dodržiavajú diétu, pre tých, ktorí sa chcú postarať o seba alebo o najmenších. Ak chcete vedieť ako urobiť repu gazpacho krok za krokom čítajte ďalej tento článok. Začnime!

4 osoby 30 minút Nízka náročnosť Zloženie:
 • 50 gramov varenej alebo surovej repy (lepšie uvarené)
 • 800 gramov zrelých paradajok
 • Polovica cibule
 • Polovica zeleného korenia
 • Veľmi studená voda
 • Olivový olej
 • Ocot bieleho vína
 • Štipka soli
 • Nejaký chlieb
 • Čerstvý syr
Môže vás zaujímať aj to, ako vyrobiť jahodový gazpacho. Postupujte podľa tohto receptu: 1

Ako ste si všimli, všetky zložky, ktoré použijeme na prípravu receptu na cukrovú repu, sú zdravé a poskytujú nám veľa živín. Chceli by sme však zdôrazniť výhody repy, ktorá je pre mnohých neznámym koreňom.

V prípade, že nemáte varenú repu, stručne vám vysvetlíme, ako ju uvariť (ak to tak nie je, ignorujte tieto riadky a preskočte na ďalší krok). Varte hrniec s vodou a pridajte repu, nechajte ju variť 40 minút. Po uplynutí tejto doby pichnite paličkou a skontrolujte, či sa varí vo vnútri alebo či je stále tvrdá. Keď je repa dostatočne uvarená, stačí extrahovať vonkajšiu vrstvu, ktorá ju pokrýva, a bude pripravená uľahčiť výrobu cukrovej repy gazpacho.

2

Akonáhle budeme mať varenú repu, môžeme nakrájať paradajky na malé kúsky, ktoré oddeľujú semená a slúžia v miske. Repu nakrájajte na štvrtiny a spolu s rajčiakom ich rozdrvte pomocou mixéra. Aby sme sa vyhli hrčkám, musíme poraziť obe zložky.

3

Keď dosiahneme hladkú textúru, budeme mať základ nášho pripraveného gazpacha z cukrovej repy, ľahký, však? Je čas pridať ďalšie zložky: 50 gramov panenského olivového oleja, 30 gramov octu bieleho vína, štipku soli, cibule, korenia a 350 ml sladkej vody. Všetko sme porazili znova pomocou mixéra, až kým sa zložky úplne nezmiešajú, bez hrudiek.

4

Ak ste vykonali všetky kroky, uvidíte, že vytvorenie tohto receptu na cukrovú repu je ľahké a vyžaduje málo času. Ďalším krokom je kmeňa gazpacho extrahovať akékoľvek zakopnutia Možno ste nechali cukrovú repu alebo paradajky, alebo ak dávate prednosť, použite mixér na dokončenie drvenia týchto kúskov, ako uprednostňujete!

potom Poraziť gazpacho s niektorými prútmi repy, aby sa získala vhodná a typická textúra tohto vynikajúceho receptu ideálneho pre leto. Po tomto kroku si uvedomíte, že štruktúra sa skutočne zmení, a to je presne to, čo chceme dosiahnuť.

5

Teraz, keď máme hotový recept z cukrovej repy, môžeme pridajte kúsky chleba a čerstvého syra vyššie, aby bol konečný dotyk, aj keď je to samozrejme úplne voliteľné. Aj keď je lepšie pridať obe zložky, keď sa podáva, pretože ak nie, zmieša sa so zmäknutím gazpacha.

Skladujte repku gazpacho v miske a vložte ju do chladničky, aby zostala dobre svieža. Pamätajte, že je dôležité slúžiť chladu, aby ste si mohli vychutnať všetky jej chute, a preto je jedným z vynikajúcich receptov na leto.

6

Ak chcete, aby bol váš recept bezkonkurenčný, odporúčame vám mať na pamäti tieto tipy, ktoré vám pomôžu pripraviť chutné jedlo:

 • pamätať používať kvalitné prísady, nielen preto, aby mali lepšiu chuť, ale aby využili všetky vlastnosti, ktoré tieto výrobky ponúkajú.
 • Odporúčame vám nosiť rukavice pripraviť cukrovú repu gazpacho. Táto zložka je intenzívna fialová farba, ktorá škvrny, a veľa!
 • Môžete sa rozhodnúť slúžiť cukrovej repe ako gazpacho predjedlo v brokocha prekvapte svojich hostí svojou neuveriteľnou chuťou. Tiež tu odporúčame niektoré otvory slúžiť v lete.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako urobiť repu gazpacho, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send