Recepty

Ako vyrobiť šťavu z guavy

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: esnobgourmet.com

Z hruškovitého vonkajšieho vzhľadu guava alebo guara Je to tropické ovocie s nekonečnom prospešné vlastnosti Pre ľudský organizmus. Okrem jedenia medzi jedlami alebo ako dezert je to skvelý nápad pripraviť guava šťavu Pretože je veľmi bohatá a osviežujúca. Z tohto dôvodu chceme podrobnejšie vysvetliť v Ako vyrobiť šťavu z guavy.

30 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 4 stredné guajavy
  • 1/2 šálky cukru
  • voda
  • Kocky ľadu (voliteľné)
Budete potrebovať:
  • mixér
  • cedidlo
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť petržlenovú šťavu Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Prvý krok k pripravte šťavu z guavy bude ich umyť a olúpať a potom nasekať na malé kúsky. Je dôležité, aby išlo o kúsky guavy podobnej veľkosti, aby sa dali správne rozdrviť.

2

Potom musíte nasekanú guavu vložte do nádoby na mixér spolu s vodou a cukrom a. V prípade, že nemáte tento malý spotrebič, môžete tiež použiť tradičný mixér na získanie šťavy z guavy.

3

Ďalej odporúčame použiť jemné sitko na preosievanie šťava z guavy a vyhnúť sa hrudkám a odstráneniu semien guary. Odporúčame nechať vychladnúť v chladničke alebo ak chcete, pridajte kocky ľadu, aby bola omnoho chutnejšia.

4

Je ich veľa prospešné vlastnosti guavy pre organizmus, takže táto šťava bude ideálna pre každého. Aj keď dávate prednosť príprave štiav z iných druhov ovocia, vysvetľujeme tiež:

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť šťavu z guavyOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send