Recepty

Ako vyrobiť ananásovú šťavu

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: mirthermoreceteas.com

ananás Je to jedna z najchutnejších a najúčinnejších prírodných diuretík, aké môžeme nájsť. Je to ideálne ovocie, ktoré zabraňuje zadržiavaniu tekutín a vypustí naše brucho a tiež nám pomôže zlepšiť zdravie obličiek. Vynikajúci spôsob, ako ho konzumovať, je v džúse, čo najlepšie a rýchle získanie tohto ovocia. Ak to chcete urobiť doma, my vám to vysvetlíme ako pripraviť ananásovú šťavu rýchlo as vynikajúcim výsledkom.

Zloženie s nízkou náročnosťou:
  • Polovica prírodného ananásu
  • Pol litra vody
  • Cukor podľa chuti
Tiež by vás mohlo zaujímať: Výhody ananásovej šťavy Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Ak si chcete užiť ananásová šťava Vynikajúce, najlepšie je získať prírodný ananás, takže získate všetky výhody tohto ovocia. Ak máte pochybnosti o tom, ako zistiť, kedy je dozreté, v našom článku, ako vybrať ananás, vám to podrobne vysvetlíme.

Obrázok: lacocinadeinma.com2

Akonáhle vyberiete, olúpajte ananás a nakrájajte na polovicu na plátky. Ak chcete, môžete pripraviť šťavu z celého ananásu, v tomto prípade namiesto pol litra vody pridať liter.

Obrázok: teleelsalvador.com3

Aby ste si urobili ananásová šťava Budete potrebovať mixér alebo elektrickú tyčinku. Pridajte nasekaný ananás a vodu a miešajte, až kým nebude ovocie úplne rozdrvené.

Nezabudnite, že ovocie má prírodný cukor, fruktózu, takže ak je ananás veľmi zrelý, nebude potrebný pridaný cukor. Pridajte ju do šťavy iba v prípade potreby.

4

Potom kmeň ananásová šťava na odstránenie kúskov a vlákniny ovocia a voily! Teraz si môžete vychutnať lahodnú prírodnú šťavu veľmi osviežujúcu.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť ananásovú šťavuOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send