Recepty

Ako pripraviť čokoládový tortu s jahodovým krémom na Valentína

Prichádza Valentína alebo Valentína a chcete urobiť špeciálny dezert pre svojho partnera, aby ju prekvapil. Potom a vďaka cukrárke Cristine Viu de Dorty Stravaganza ukážeme vám unComo.com, ako hrať Rozcuchaný koláč, chutný koláč od Čokoláda s jahodovým krémom. Rozcuchaný koláč Je to veľmi sladký spôsob, ako prekvapiť a dobyť svojho partnera Valentína

30 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • - 2 základne piškótového koláča s priemerom 10 cm
  • - 300 g ľadového cukru
  • - 300 g masla pri izbovej teplote (mäkké)
  • - 300 gramov typu smotanového syra philadelphia
  • - 2 čajové lyžičky jahodovej pasty (kaša alebo džem)
Budete potrebovať:
  • - 2 základne piškótového koláča s priemerom 10 cm, 300 g ľadového cukru, 300 g masla pri izbovej teplote (mäkké), 300 g philadelphie zo smotanového syra, 2 čajové lyžičky jahodovej pasty (kaša alebo džem).
  • - 1 vrece na pečivo + 1 okvetná dýza
  • - Gumová špachtle a hladký povrch
  • - Zmäkčená lepenková základňa alebo prezentačná platňa
  • - Elektrické tyče
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako pripraviť košíčky na Valentína Kroky, ktoré treba urobiť, aby sa tento recept: 1

1. Maslo porazte po dobu 3-5 minút, kým nie je biele a svetlé, pridajte cukor a znova porazte. Vrátame smotanový syr a jahodovú pastu, opäť bijeme, aby sa všetko zmiešalo

2

2. Dajte trysky do vrecka na pečivo, naplňte krémom, odrežte hrot a uzavrite rukáv.

3

3. Dáme trochu smotany na kartónovú základňu a dáme základňu piškótového tortu, na naplnenie dáme pár polievkových lyžíc krému, trochu vyhladíme a jemným tlakom dáme ďalšiu základňu piškótového koláča.

4

3. Celý koláč zakryjeme krémom mierne povrchným spôsobom, položíme trochu viac na vrch a dáme trochu vlny rovnakou špachtľou.

5

4. Začneme smotanovými límcami, zdola nahor, kľukatou cestou bez toho, aby sme sa ponáhľali. Musíme vždy vyvíjať tlak na rukáv a prestať pritláčať, keď sa dostaneme na vrchol koláča. Urobíme to, kým nebude priemer koláča úplný.

6

5. Na dokončenie zdobenia torty slúži akákoľvek dekorácia, ktorá je veľmi jednoduchá a ktorá sa k tomuto tortu veľmi dobre hodí, je to cookie v tvare srdca.

7

6. Máte pripravený tortu Rozcuchaný koláč!

Ideálny tortu na deň sv. Valentína s lahodnými krémovými maslami a originálnym uzáverom, sušienkom v tvare srdca.

Veľmi romantický vzhľad.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť čokoládový tortu s jahodovým krémom na Valentína, odporúčame zadať kategóriu Recepty