Recepty

Ako vyrábať medové rebrá

Pin
Send
Share
Send
Send


med Je to ideálna zložka na kombináciu s niektorými pečené bravčové rebrá, ktorého výsledkom je prípravok s horkou chuťou a chrumkavou chuťou, ktorá je neodolateľná. Dobrá vec na tomto recepte je, že má veľmi jednoduchú prípravu a konečný výsledok gurmán, je ideálny na každú špeciálnu príležitosť spolu s hranolkami, kašou, šalátom alebo prílohou, ktorú chcete. Ste pripravení začať?, En.com vysvetlíme to ako vyrábať medové rebrá krok za krokom

2 hodiny Nízka náročnosť Zloženie:
  • 1 bravčové rebrá (pre 2 osoby)
  • 6 polievkových lyžíc medu
  • 4 lyžice sójovej omáčky
  • 2 lyžice hnedého cukru
  • 1 lyžica soli
  • 1 čajová lyžička cesnakového prášku
  • Korenie a oregano podľa chuti
  • 1 bobkový list
  • Olivový olej
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť bravčové rebrá v rúre Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Kľúč k tomu, aby niektoré chutné medové rebrá, zlatá a chrumkavá, má mať veľa trpezlivosti s pečením v rúre, aplikovať omáčku v správny čas a obávať sa, že sa rebrá otáčajú tak, aby boli dokonale na oboch stranách. Zvyšok tohto receptu jednoducho nemá zásadné komplikácie, výsledok je však vynikajúci.

2

Umiestnite rúru na predhriatie na 180 ° C rebro na plech na pečenie, ktorý je hlboký a predtým natretý olivovým olejom, oddelte rebrá a pridajte ich s 2 lyžicami hnedého cukru, soli, cesnaku, korenia a oregana. Ochutte všetky rebrá veľmi dobre, zakryte podnos hliníkovou fóliou a potom ho vložte do rúry na pol hodiny.

Potom pripravte omáčku tak, že v miske zamiešate 4 lyžice sójovej omáčky s medom a bobkovým listom.

3

Po uplynutí prvej hodiny varenia rebrá, otvorte rúru, odstráňte fóliu a pomocou kuchynskej kefy lamiete rebrá pred a za omáčkou. Je veľmi dôležité, aby boli s touto zmesou dobre impregnované a aby omáčka bola bohatá, pretože to vám dodá klasickú sladkú chuť medové rebrá.

Bez prikrytia fóliou nechajte pol hodinu variť.

4

Po druhej polovici hodiny by ste mali zvýšiť teplotu rúry na 200 ° C alebo 225 ° C, ak máte stále k dispozícii omáčku, rebrá opäť nalakujte a nechajte 20 minút variť pri vysokej teplote až hnedé. O 10 minút zase medové rebrá takže na oboch stranách sú zlaté. Ak po tejto dobe ešte nie sú rebrá na požadovanom mieste, nechajte ešte niekoľko minút.

5

Akonáhle je opečené a správne karamelizované, vyberte z rúry a podávajte medové rebrá s ozdobou, ktorá sa vám najviac páči. Je to také jednoduché! Teraz si môžete užiť doma túto vynikajúcu a skutočne jednoduchú prípravu jedla.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrábať medové rebrá, odporúčame zadať kategóriu Recepty

Pin
Send
Share
Send
Send