Recepty

Ako vyrobiť cukríky tamarindu

Pin
Send
Share
Send
Send


tamarínd Je to strom pochádzajúci z africkej savany, z ktorého sa získava ovocie a ktoré ponúka sladkú a kyslú dužinu, pomocou ktorej si môžete pripraviť rôzne recepty na omáčky, nápoje a dokonca aj zákusky. A v rámci tohto nájdeme veľmi populárny a chutný recept, ako je tzv tamarind sladkosti, venujte pozornosť nasledujúcemu článku, ak chcete vedieť, ako ich pripraviť doma a vo veľmi krátkom čase.

30 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 1 kg tamarindu
  • 1 l vody
  • 3 šálky bieleho cukru
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť sladké lievance Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Prvým krokom je to urobiť tamarind sladkosti Domáce je odstrániť mäso z tamarind ovocia. Za týmto účelom stačí odstrániť škrupinu a odstrániť vlákna, ktoré zakrývajú buničinu. Keď otvoríte ovocie, vyberte semená, ktoré sú vo vnútri, a rezervujte si mäso, ktoré tieto semená pokrýva, čo je potrebné na výrobu sladkostí.

2

Akonáhle získate ovocie, vložte ho do hrnca, nalejte vodu a zohrejte ho na stredné teplo. Zistíte, ako sa tamarind začína rozpadať, a je dôležité, aby ste neprestali miešať drevenou lyžičkou, aby nedošlo k spáleniu alebo lepeniu.

3

Potom pomaly pridajte dva šálky biely cukor za stáleho miešania. Keď vidíte, že spodná časť nádoby začína byť viditeľná, je čas zahasiť oheň a hrniec odstrániť.

4

Nechajte získané cesto mierne vychladnúť. Potom nalejte šálku cukru približne na tanier a začnite sa formovať tamarindové gule S rukami a keď sú pripravené, zamiešajte ich do cukru, až kým nie sú dobre impregnované. Je to také jednoduché! Za pár minút budete mať pripravené sladké sladkosti tamarindu.

Obrázok: mamitasdelights.com5

Ak sa vám páči chuť tohto ovocia, môžete tiež vidieť, ako vyrobiť tamarindovú omáčku, nenechajte si ujsť recept!

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť cukríky tamarindu, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send