Recepty

Ako pripraviť tukovú polievku

Pin
Send
Share
Send
Send


Chceš schudnúť rýchlo? polievka na spaľovanie tukov Je to hlavná zložka, z ktorej sú známe spaľovanie tukov, metóda chudnutia, ktorá navrhuje schudnúť už za 7 dní a je to v zásade táto polievka. Chceme vám ukázať ako pripraviť tukovú polievku takže sa môžete naučiť zásadný recept tejto úspešnej stravy, s ktorou môžete stratiť tieto kila navyše.

45 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 1/2 kapusta
  • 6 veľkých cibule
  • 6 olúpaných paradajok
  • 3 veľké stonky čerstvého zeleru
  • 2 zelené a veľké papriky
  • Vypadni
  • korenie
Môže vás zaujímať aj to, ako pripraviť ľahkú polievku. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Prvá vec, ktorú by sme mali urobiť, je umyte a nakrájajte všetku zeleninu v malých kúskoch; Keď ich pripravíme, na oheň položíme veľkú panvicu a pridáme vodu (ak to môže byť minerálne, lepšie). Množstvo vody, ktoré by sme mali naliať, by malo pokrývať dvojnásobok objemu zeleniny, aby chutila polievka.

2

Potom musíme zakryť hrniec a nechajte všetky prísady prevariť na malé teplo do pary. Mali by ste nechať recept urobiť, kým neuvidíte, že zelenina je dobre uvarená. Test môžete urobiť prepichnutím vidličkou a zistením jej konzistencie. Priemerný čas je zvyčajne okolo 40 alebo 45 minút.

3

Zložky, s ktorými polievka na spaľovanie tukov robia to ako jedlo s „negatívnymi kalóriami“, to znamená, že zrýchľuje váš metabolizmus takým spôsobom, že spaľuje viac kalórií, ako jete s jedlom, takže funguje perfektne pre schudnúť a detoxikovať organizmus.

4

Okrem toho recept na pálenie tukov Existujú aj iné jedlá, ktoré tiež prispievajú k čisteniu tela a majú nízky kalorický príjem; Pomôžeme vám vedieť, ako pripraviť ľahkú polievku, zeleninovú polievku alebo čistiaci vývar. Sú to recepty, pomocou ktorých si môžete udržiavať svoju líniu a poskytnúť telu výživné látky a vitamíny potrebné na to, aby bolo zdravé.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť polievku na spaľovanie tukov, odporúčame zadať kategóriu Recepty

Pin
Send
Share
Send
Send