Recepty

Ako vákuovo zabaliť do pohárov

Pin
Send
Share
Send
Send


V čase udržujte jedloExistuje mnoho techník a jednou z najbežnejších je vákuovo balené, Existujú tiež rôzne spôsoby, ako to uskutočniť, a jedným z najbežnejších vo všetkých domácnostiach je to sklenené poháre, Dobrým spôsobom je opätovné použitie pohárov na konzervovanie výrobky uchovávať v perfektnom stave po dlhú dobu. Aby ste to mohli urobiť aj doma, v tomto článku to vysvetlíme Ako vákuovo zabaliť do pohárov.

Budete potrebovať:
  • Sklenené lode
  • Potraviny, ktoré si treba nechať
  • Veľký hrniec
  • plátno
  • voda
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť gaštany v náleve Kroky, ktoré treba sledovať: 1

Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť pre vákuové balenie potravín do sklenených nádob, bude sterilizujte poháre alebo poháre, ktoré budete používať, Týmto spôsobom zaistíte, aby výrobky boli udržiavané v optimálnom stave. Tu nájdete kroky, ktoré je potrebné vykonať pri sterilizácii plechoviek na konzervy.

2

Po sterilizácii pohárov, ktoré budete používať, by ste mali naplňte ich potravinami, ktoré chcete zabaliť, skúste, že sa tým nedosiahne hrana, ale že je tu určitý priestor. Všetky druhy potravín bude možné udržiavať v optimálnych podmienkach, ako sú: omáčky, zelenina, ovocie v sirupe, kompóty, džemy atď.

3

Potom to bude potrebné zatvorte lode pevným dotiahnutím veka, s rozhodnutím. V prípade, že nemáte v rukách veľa sily, bude vhodné požiadať niekoho iného o pomoc, aby ste sa uistili, že sú poháre pevne zakryté.

4

Ďalším krokom bude dajte lode do hrnca s handrou na dne, aby ste zabránili nárazom pohárov do seba a mohli by sa zlomiť. Je potrebné poznamenať, že niektorí ľudia tento krok vynechávajú, ale myslíme si, že môže byť veľmi vhodné najmä pri prvom použití vákuového balenia, aby sa zabránilo bolesti hlavy.

5

Potom budete musieť naplňte nádobu s vodou na zakrytie lodí S konzervovaným jedlom. Voda z vodovodu môžete bez problémov používať, to znamená, že nebudete musieť používať balenú vodu.

6

Varte kastról a nechajte ho varte asi 20 minút, bude však treba viac času, ak sú lode veľmi veľké alebo ich je veľa. Po uplynutí tejto doby vyberte lode z hrnca pomocou handričky alebo pinzety, aby ste sa nespálili a nechajte ich vychladnúť.

7

na vedieť, či došlo k vákuu, skúste kryt zatlačiť stlačením; ak sa nepotopí, bude to neplatné. Necháme tu niekoľko nápadov o receptoch na jedlo, ktoré si môžete pripraviť v konzervách: čerešne, slivky, marhule, konzervované paradajky a mnoho ďalších nápadov.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vákuovo zabaliť do pohárovOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send