Recepty

Ako pripraviť venezuelský kurací šalát

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: misaborcasero.com

kurací šalát Je to jeden z najtypickejších vianočných receptov Venezuela, spoločník, ktorý nemôže chýbať vedľa halláky a chutného nebezpečenstva. Hoci sa tradične a ako už názov napovedá, vyrába sa s kuracím mäsom, veľa ľudí sa rozhodne nahradiť túto prísadu za kuracie mäso, čím získa rovnako chutnú chuť. Výroba tohto jedla doma je veľmi jednoduchá, preto vysvetľujeme en.com ako pripraviť venezuelský kurací šalát potešiť svojich hostí pri tej vianočnej večeri.

45 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 1 kuracie prsia alebo 2 kuracie mäso (pre 4 osoby)
  • 3 mrkvy
  • 5 veľkých zemiakov
  • 1 plechovka hrachu
  • Polovica cibule
  • 3 veľké polievkové lyžice majonézy
  • 1 čajová lyžička horčice
  • 1 malé zelené jablko (voliteľné)
  • 2 varené vajcia (voliteľné)
  • Soľ podľa chuti
Môže vás zaujímať aj to, ako pripraviť zemiakový šalát. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Venezuelský kurací šalát Má toľko variantov, koľko existuje. Osobne sa mi páči, že má jablko a horčicu, ale sú aj takí, ktorí si tieto príchute neužívajú, takže niektoré z prísad na tomto zozname sú voliteľné, aby sa šalát pripravil tak, aby sa vašim priateľom a rodine najviac páčil.

2

Ak chcete začať robiť kurací šalát mali by ste si umyť a odstrániť kožu z kuracieho alebo kuracieho prsníka. Pripravte hrniec s vodou, soľou a ak chcete, aby mu nejaká cibuľka dala nejakú príchuť, a nechajte ju zohriať na miernom ohni. Keď začne vrieť, pridajte prsia a prikryte. Nechajte variť asi 30 minút.

Akonáhle je kurča pripravené, musíte ho odstrániť z horúčavy, namočiť vodu a vyčkávať, až vychladne. V tomto procese môžete prebytočný tuk odstrániť, ak existuje.

Obrázok: recipesdelucero.blogspot.com3

Zemiaky a mrkva súbežne dôkladne umyte, nasekajte na stred a nasekajte ich v hrnci s vodou a soľou 20 minút alebo kým nie sú mäkké. Akonáhle je pripravená, vypustite vodu a počkajte, kým zelenina vychladne a nakrájajte ju na štvorce.

Ak chcete pridať 2 vajcia do tohto receptu, zapracovajte ich, keď je zelenina v ohni 10 minút.

4

Akonáhle je kurča alebo kuracie mäso rozdrvené a nakrájaná zelenina, môžete urobiť posledné kroky na dokončenie prípravy tohto bohatého Kuracie šalát

Nakrájajte polovicu cibule veľmi malú a rezervu. Umyte jablko a nakrájajte ho na štvorce, ak ho chcete pridať do prísad. Nastriekajte ho niekoľkými kvapkami citróna, aby ste zabránili hrdzaveniu.

5

Potom zmiešajte 3 lyžice majonézy s čajovou lyžičkou horčice a podľa chuti pridajte cibuľu a soľ. V priestrannej šalátovej miske podávajte drvené kurča, zeleninu, plechovku predtým vypusteného hrášku, nasekané vajíčka a jablko a pridajte omáčku.

Mali by ste opatrne premiešať drevenou lyžičkou, ale šalát úplne zabalte, aby sa zelenina nerozbila. Toto chutné jedlo je pripravené, ale chýba ďalšie odporúčanie.

6

Je veľmi dôležité, aby pred podávaním Venezuelský kurací šalát chladiť najmenej 4 hodiny, týmto spôsobom sa chuť oveľa viac koncentruje so skutočne bohatým výsledkom.

Podávajte vedľa hallaky a pernil a vychutnajte si chutné jedlo, chuť do jedla!

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť venezuelský kurací šalát, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send