Recepty

Ako smažiť mandle

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: commentsyrespuestos.wordpress.com

vyprážané mandle Vždy sú chutné občerstvenie plné živín a éterických mastných olejov. Ale aby ste ich konzumovali, nemusíte ich kupovať už vyprážané, môžete túto prácu urobiť doma v niekoľkých jednoduchých krokoch, ktoré vyústia do chutného občerstvenia s omnoho vyššou chuťou, ako to, čo si môžete kúpiť už pripravené. En.com podrobne vysvetlíme ako smažiť mandle.

Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako pripraviť mandle s čokoládovou polevou Postupujte podľa nasledujúcich krokov: 1

vyprážané mandle doma majú oveľa viac chuti a sú tiež o niečo ľahšie ako tie, ktoré sme si už kúpili. Toto sušené ovocie je plné výhod pre naše zdravie, a hoci jeho konzumácia vyprážaná a so soľou nie je najzdravším spôsobom, ako ju prehltnúť, je vynikajúcou alternatívou, keď chceme chutné a jednoduché občerstvenie.

2

Začnite získaním olúpané mandle a dobrej kvality, uistite sa, že sú chrumkavé, pretože to bude kľúč k vynikajúcim vyprážaným mandľám.

3

Na panvici zahrievajte tri polievkové lyžice výhodne mäkkého olivového oleja na mierne teplo alebo slnečnicový olej. Keď je horúco, pridajte hrsť mandle berúc do úvahy, že by nemali byť príliš blízko seba, pretože na ich odstránenie budete potrebovať priestor.

4

Mandle odstraňujte často tak, aby boli po oboch stranách veľmi zlatohnedé. Je dôležité, aby ste sa dlhšie nezdržiavali na panvici alebo aby mohli horieť. Akonáhle získajú požadovanú farbu, môžete ich odstrániť z ohňa a umiestniť ich na tanier alebo zdroj pomocou savého papiera. Týmto spôsobom sa prebytočný olej absorbuje a váš vyprážané mandle Budú perfektní.

Teraz pridajte soľ podľa chuti a nechajte vychladnúť. Pripravené! Pomocou týchto jednoduchých krokov si môžete vychutnať túto vynikajúcu domácu desiatu.

5

Myslíte si, že je to dobrý recept, ale ste príliš leniví na to, aby ste použili panvicu? Dobrou správou je, že môžete mandle smažte v mikrovlnnej rúre a získate vynikajúce výsledky.

Pridajte hrsť mandlí do nádoby vhodnej do mikrovlnnej rúry, pridajte jemný olivový olej a soľ a dobre premiešajte, aby ste sa uistili, že všetky mandle sú impregnované oboma zložkami.

6

Potom umiestnite mikrovlnnú rúru na výkon 700 W na 3 minúty. V tomto okamihu by už mali byť mandle vyprážané, ale ak si myslíte, že vám ešte trochu chýba, pridajte ďalšiu minútu a choďte sledovať varenie.

Podávajte na tanieri s absorpčným papierom, aby ste odstránili prebytočný tuk a choďte. Za pár minút a bez toho, aby ste zapli kuchyňu, si môžete vychutnať lahodné vyprážané mandle.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako smažiť mandleOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send