Recepty

Ako pripraviť koktejl Mimosa na Valentína

Pin
Send
Share
Send
Send


Valentine prichádza a je čas postarať sa o nášho partnera, venujúc sa najzvláštnejšej veci, ktorú máme: náš čas a našu lásku. V tento romantický večer 14. februára môžeme demonštrujte naše odhodlanie pripravením koktailu Osobitné pre osobu, ktorá zaujíma naše myšlienky. Svet koktailov je taký rozmanitý, že určite nájdeme ten, ktorý je prispôsobený osobnosti nášho partnera. Dnes vás naučíme, ako pripraviť jeden z najtradičnejších, Mimosa koktail, určené predovšetkým pre tých najmilebnejších. Koktejl mimózy Vyrába sa so šampanským, ktorá je jedným z najkrajších nápojov pre kokteily, zatiaľ čo čerešňový koncentrát, jemný a chutný, dodáva mu chuť a robí ju ideálnou pre milovníkov náročných chutí. ako pripraviť koktejl Mimosa na Valentína, pripravte sa a postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

Budete potrebovať:
  • 3/4 šampanského
  • Pomarančová šťava
  • Čerešňový koncentrát
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako pripraviť požadovaný koktail na mäso na Valentína Kroky, ktoré treba dodržať: 1

Vložte do pohára na flautu šampanského ¾ de šampanské alebo cava, Dobré šumivé víno, ktoré môžete použiť, je víno Follador, šumivý Talian s dobrou kvalitou as ktorým môžete začať zvádzať hru.

2

Potom pridajte postriekanie pomarančovým džúsom

3

Doplňte pohár pomocou čerešňový koncentrát

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť koktejl Mimosa na ValentínaOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

tipy
  • Tento koktail môžete ozdobiť čerešňou v pohári
  • Tento koktail môžete tiež podávať v širokej pohári šampanského

Pin
Send
Share
Send
Send