Recepty

Ako zapáliť oheň

Pin
Send
Share
Send
Send


milovníkov mäsa nepochybne nebudú schopní odolať dobrému domácemu pečeniu, ale okamih zapálenia ohňa je jedným z rozhodujúcich v celom procese, a to je získať dobré uhlíky Zaručí nám to dokonalé varenie mäsa v pravý čas. Existuje však toľko techník, ako zapáliť uhlie, pretože existujú fanúšikovia pečenia, preto sme na stránke en.com zostavili najlepšie odporúčania, ktoré by sme mohli vysvetliť. ako zapáliť oheň účinne.

Môže vás zaujímať aj to, ako variť grilovaný špargľa

Klasická technika ľahkého uhlia

Táto technika sa používa najčastejšie a pri požiari dosahuje dobrý výsledok. Pozostáva z výroby buchty novinový papier, prikryte ho malým množstvom dreva a vložte uhlie potom je papier zapálený a pripravený.

Nevýhody, ktoré v tejto technike nájdem, sú obrovské množstvá dymu a sadzí, ktoré papier uvoľňuje z novín, a pretože sa spotrebúva veľmi rýchlo, pravdepodobne budete musieť kyslíku dávať kyslík. zapáliť oheň, Ak to chcete urobiť, vezmite ventilátor, tabuľa alebo to, čo zostalo z novín, a vetrajte vzduch blízko ohňa, aby ožil a nezhasol. Niektorí používajú fén na dosiahnutie tohto účinku oveľa rýchlejšie.

Pyramídová technika

Táto technika je pre tých šťastných, ktorí ju majú palivové drevo stromu ako hloh, kebab, dub, citrón alebo pomaranč, atď. Ak chcete zapáliť, musíte naskladať protokoly vo forme pyramídy, ktorá medzi nimi ponecháva priestor, aby sa oheň neutopil, potom je dôležité pomôcť si s niektorými novinami, malými drevenými štiepkami alebo malými vetvičkami, aby ste zaistili správne udržiavanie ohňa pri jeho osvetlení.

Všetko použité drevo musí byť úplne suché.

Uhlie na grile

Jedná sa o techniku, ktorá funguje veľmi dobre a spočíva v jej umiestnení drevené uhlie na grile, umiestnite pod rovnaké noviny a vetvičky a dajte knôtu. Výhoda tejto techniky spočíva v tom, že je možné pridávať papier a drevnú štiepku, kým sa uhlie dobre nezachytí, nevýhodou je opäť dym a sadze, ktoré sa tvoria, a že keď otočia gril a vložia uhlie pred uložením mäsa ho budú musieť znova vyčistiť.

Technika revolucionárov

Toto je technika, ktorú používam, a dôvod, prečo som každý deň ďalej od oblohy. Neodporúča sa to robiť v blízkosti starších ľudí, ktorí si pečú celý život, pretože vás budú brať na myseľ.

Odoberie sa vatový tampón podobný malej päte namočenej v izopropylalkohole, ktorý sa používa na rany a umiestni sa do gril, Nepoužívajte na horenie alkohol, pretože zanecháva zápach zapálenia parfumu ani parfumu, aj keď to nemáte s vodkou, ak nemáte správny alkohol.

Všetko uhlie položte na vrchol a nechajte na strategickom mieste zápas alebo malý kúsok papiera, ľahký a pripravený. Buďte opatrní, pretože alkohol sa veľmi rýchlo vznieti a môže horieť zle, preto je vhodné zapáliť si palicu alebo prvok, ktorý vám umožní udržiavať bezpečnú vzdialenosť.

Táto technika neprodukuje trochu dymu alebo sadzí, je ideálna pre tých, ktorí majú gril na balkóne svojho domu alebo bytu alebo susedov, ktorí sa neustále sťažujú na dym z pečiva, je tiež ideálna pre začínajúcich.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako zapáliť oheňOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send