Recepty

Ako odstrániť zápach mandarinky z rúk

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: www.varbak.com

jesť mandarínky Je veľmi prospešný pre telo z dôvodu vysokého obsahu vitamín C a voda že obsahujú, sú tiež chutné a veľmi osviežujúce ovocie, ktoré chcete piť kedykoľvek počas dňa. Napriek tomu majú pre mnohých negatívny bod a je to tak silný zápach ktoré nechajú vo svojich rukách po olúpaní a požití, čo je spôsobené komponentom nachádzajúcim sa v škrupine. Ak chcete odstráňte zápach mandarinky z rúk Efektívne a predvádzajte čisté ruky, venujte pozornosť nasledujúcim tipom.

Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako odstrániť zápach z rýb z vašich rúk Postupujte podľa nasledujúcich krokov: 1

Medzi najlepšie prírodné produkty pre odstráňte zápach mandarinky z rúk, našli sme jedlá sóda, Pomôže vám to dôkladne vyčistiť ruky a neutralizovať zápach. Stačí si na ruky naniesť lyžičku jedlej sódy a trieť energiou, potom ich umyť ako zvyčajne a zápach úplne zmizne.

Obrázok: www.eticamente.net2

tiež citrón Ukázalo sa, že je to jedna z najlepších prírodných ingrediencií na odstránenie zápachu, ktorý sa nám nepáči. Nakrájajte citrón na polovicu a trite jednu z nich do každej ruky, preveďte ju všade a ovplyvnite záhyby prstov a nechtov. Nakoniec si umyte ruky mydlom a vodou.

Obrázok: www.gastrosoler.com3

Okrem vynikajúceho čistiaceho prostriedku pre domácnosť biely ocot Oceňuje sa aj jeho schopnosť okamžite odstrániť nepríjemné pachy. A preto vám to pomôže zbavte sa vône mandarinky Pretrvávajúce vo vašich rukách. Zmiešajte šálku bieleho octu s dvoma šálkami vody a touto tekutinou si umyte ruky. Veľmi dobre ich utrite a potom ich umyte mydlom a vodou.

Obrázok: www.dailysalad.com.mx4

Ak nemáte predchádzajúce výrobky, určite máte malý domov zubná pasta ktoré môžete použiť Nasaďte si na ruky malé množstvo zubnej pasty, pár minút ich trieť a nakoniec odstrániť studenou vodou. Uvidíte, ako vo vašich rukách nezostane žiadna vôňa citrusov.

Obrázok: lookfordiagnosis.com5

Nakoniec navrhneme ideálny trik odstráňte zápach mandarinky z rúk a hydratujte ich súčasne. Je to o ich trení pár kvapkami detský olej, funguje to veľmi dobre a dodáva vašej pokožke mimoriadnu hebkosť.

Obrázok: www.extraplus.com.br

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako odstrániť zápach mandarinky z rúkOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send