Recepty

Ako drviť bez mixéra

Pin
Send
Share
Send
Send


Buď preto, že šľahač bolo poškodené alebo preto, že ho nemáme doma, rozdrviť bez mixéra Vždy sa nám zdá odysea a pravdou je, že to tak nemusí byť. Mletie bez mixéra je však omnoho jednoduchšie, ako si myslíte, len máte k dispozícii ďalšie nástroje, ktoré nám pomôžu správne a bez práce vykonať prácu. Vedieť ako rozdrviť bez mixéra Prečítajte si tento článok pozorne a postupujte podľa našich odporúčaní.

Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť domácu čokoládovú zmrzlinu Postupujte podľa nasledujúcich krokov: 1

Ak musíte drviť tvrdé potraviny, ako je káva alebo sušienky, bez mixéra, je najlepšie použiť mixér. Áno, možno ste o tom premýšľali, ale neodvážili ste sa to urobiť zo strachu z poškodenia tohto zariadenia, ale našťastie je dobré, že viete, že mixér dokáže s ľadom, celými zrnami a oveľa viac.

Ak pôjdete na rozdrvte mixérom Je dôležité vziať do úvahy, že je lepšie pracovať s niekoľkými porciami. V ideálnom prípade teda pridáte časť obsahu, ktorý chcete skartovať, spracovať, vyprázdniť mixér a proces zopakovať. To umožní, aby bolo všetko dobre rozdrvené a neexistujú väčšie kusy ako ostatné.

2

V súčasnosti existuje produkt, ktorý sa stáva nevyhnutným pre ženy v domácnosti. Je to o ručný mixér alebo turbolicuador veľmi pohodlné zariadenie valcový tvar, ktorý má lopatky veľmi podobné lopatkám mixéra. Týmto spôsobom môžete rýchlo a ľahko zomrieť zrná, omáčky a dokonca aj džúsy a navyše tento malý spotrebič zaberá veľmi málo miesta.

3

na rozdrviť zeleninu bez mixéra Najlepšie je robiť, keď sú veľmi mäkké a mäkké. Zeleninu varíme vo vriacej vode, až kým sa takmer nerozpadnú. Keď sú veľmi mäkké, vyberte ich z hrnca a začnite ich drviť pomocou ručného drviča alebo dokonca vidlice. To vám umožní ukončiť hrudky a dosiahnuť ideálnu textúru akéhokoľvek zeleninového pyré bez veľkého úsilia a bez mixéra.

4

Na drvenie bez mixéra alebo kávových zŕn môžete použiť maltu. Malty a palcát Sú to kuchynské pomôcky na rozdrvenie cesnaku, ale tiež slúžia na drvenie iných potravín a zeleniny bez mixéra. Stačí vložiť do malty to, čo chcete rozdrviť a začať ho drviť palcátom, až kým nedosiahnete požadovanú konzistenciu.

5

Pokiaľ ide o drvenie veľmi tvrdého jedla bez mixéra, môžete skúsiť namočiť ho do vody, aby trochu zmäklo a potom použite niektoré z vyššie uvedených tipov. Keďže ide o čisto manuálnu prácu, skartovanie bez mixéra je veľmi únavné, takže ak sa má pripraviť špeciálny recept, odporúčame vám skartovať jedlo deň pred prípravou.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako drviť bez mixéraOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send