Recepty

Ako pripraviť fazuľové guličky

Pin
Send
Share
Send
Send


Neexistuje lepší spôsob, ako čeliť zime, než dobrým lyžičková doska, V mnohých regiónoch rôznych krajín sa potaja stali v priebehu rokov kráľmi stola bez ohľadu na ročné obdobie. Fazuľa, fazuľa, cícer alebo šošovica sú jednými z najpoužívanejších strukovín na prípravu týchto chutných receptov, vždy sprevádzaných bravčovým mäsom a zeleninou, ktoré dávajú pokrmu jedinečnú chuť. Pri tejto príležitosti vám navrhneme vynikajúci a výživný recept, takže si prečítajte nasledujúci článok on.com a dozviete sa ako pripraviť fazuľový guláš, Či už je to červená alebo biela, pozývame vás, aby ste objavili chuť tohto jedinečného jedla vhodného pre akýkoľvek poschodie.

2 osoby 1 hodina Nízka náročnosť Zloženie:
  • Biele fazule (400 g)
  • 2 stredné cibule
  • Stonky zeleru
  • 2 mrkvy
  • zemiakový
  • Rozdrvené paradajky (200 ml)
  • Olivový olej
  • Soľ a korenie
  • Čili paprička alebo paprika (voliteľné)
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť kapustový guláš Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Predtým, ako začnete, mali by ste vedieť, že chcete urobiť dobrý fazuľový guláš Môžete zahrnúť zeleninu aj chutné kúsky mäsa (napríklad bravčové rebierka alebo klobásy, ako klobásy, klobásy alebo slanina). Varianty sú rozmanité, takže hľadajte ingrediencie, ktoré sa vám páčia, a ktoré považujete za chutnejšie na pridanie k tejto základnej polievke. Doska lyžice, ktorá vás nechá bez reči.

2

Aby boli fazule lepšie uvarené a omnoho chutnejšie, odporúčame vám namočte ich s dostatočným množstvom vody v noci pred prípravou duseného mäsa. Po noci ich pred začiatkom prípravy dusíme.

3

Fazuľa vložte do hrnca a zakryte vodou. Potom dajte hrniec do varu a nechajte fazuľa variť bez zakrytia nádoby. Keď dosiahnu bod varu, je čas odstrániť ich z ohňa, vypustiť ich a naliať studenú vodu.

4

Medzitým nakrájajte zeleninu (cibuľa, zeler, mrkva a zemiaky) a vložte ich do inej misky tak, aby sa varili osobitne približne 40 minút. Po uplynutí tejto doby varenia vyberte zeleninu a opečte ju na miernom ohni v kastrole pridaním klinčeka cesnaku a pár polievkových lyžíc oleja. Sofrito bude pripravené, keď zelenina trochu zhnedne a cibuľa bude takmer priehľadná.

5

Akonáhle budete mať vyprážanú zeleninu, je čas k bôbom pridajte hýbať A jeho vývar. Je čas okoreniť jedlo podľa chuti a pridať aj chilli papričku, ak sa vám páči pikantná chuť alebo kúsok sladkej papriky.

6

Po zmiešaní všetkých ingrediencií nechajte kvetináč na miernom ohni a pridajte vývar. Všetko by ste mali nechať spolu variť najmenej 15 minút. Ak vidíte, že je príliš hustá, môžete pridať viac vody, aby ste dostali horúcejšiu nádobu. Pamätajte, že navyše môžete pridávať ďalšie prísady povzbudzujú chuť duseného mäsa Ako vavrín

7

Hotovo! Už máte svoj fazuľové guličky pripravený na pitie Objavte intenzívnu chuť tejto bohatej lyžice misky, perfektnú na boj proti chladu a dodávanie energie. Využite výhody!

8

Ponúkame vám rôzne perfektné recepty, aby najchladnejšie dni naplnili vaše telo teplom a výživným jedlom. Takže ak sa vám toto jedlo páčilo, nemôžete nechať ujsť náš recept na cícer alebo guláš, skvelé!

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť fazuľové guličkyOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send