Recepty

Ako pripraviť Cubalibre

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: img.noticiasz.com

rum je to druh likér Je to dlhá cesta, pretože ju môžu sprevádzať rôzne prísady a príchute, alebo si ju môžete vychutnať iba s ľadom, ak ide o zrelý rum. Najbežnejším spôsobom pitia je klasický koktail známy ako Cubalibre, ktorý má pôvod na Kube v roku 1901 a má svoje meno na počesť bojového výkriku kubánskych vojsk. Pre vás to, aby ste si dobre užili cubata, v tomto článku vám to povieme ako pripraviť Cubalibre.

Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako pripraviť vermút Postupy: 1

na pripravte Cubalibre Prvým krokom je výber dobrého tmavého rumu. Vždy sa predpokladalo, že najlepšie rumy pochádzajú z karibských regiónov, ktorými sú Venezuela, Dominikánska republika a Kuba, krajiny s najviac ocenenými a známymi rummi. Rôzne rumy vyrábané v Karibiku postačujú na to, aby mali katalóg možností, ale keďže ide o prípravu koktailu, je najlepšie nechať rumy vo veku, aby si mohli užiť cigary a uprednostnili mladší rum.

2

Akonáhle ste si vybrali rum podľa vášho výberu, budete musieť mať Angostura bitters, vápno, ľad a cola.

3

Cubalibre sa musí brať tak, ako je to v Karibiku, to znamená, že základňa musí byť dosť plná ľad, Prvým krokom pri príprave Cubalibre bude naplnenie dlhej poháre na kubu alebo whisky kúskami ľadu, pokiaľ možno strednej veľkosti.

4

Keď máte pohár plný ľadu, pridať tmavý rum, Odporúčané množstvo na kubatu je 1 1/2 unce, ak sa vám páči veľmi silný, môžete pridať ďalšie.

5

Po pridaní rumu je čas dať osobitný dotyk a skutočné tajomstvo dobrého Cubalibre. Pridajte pár kvapiek Bitter Angostura, bylinný likér, ktorý dodá vašej kube charakteristickú chuť a ideálnu vôňu kubalibru. Angostura Bitter je silná, postačuje päť kvapiek alebo menej.

6

Potom pridajte 1/6 z limetová šťava stlačte a dokončite naplnenie pohára kolesá, Nakoniec zmiešajte všetky ingrediencie s odstraňovačom a na ozdobu vložte kúsok vápna.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť CubalibreOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Video: Jak připravit nápoj Cuba Libre? (Smieť 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send