Recepty

Ako si vyrobiť margaritu

Obrázok: la-cocteleria-loca.blogspot.com

sedmokráska Je to jeden z uvažovaných klasické koktaily, Veľmi dobre pripravené na večierkoch a banketoch, ktoré sa vždy používajú ako predjedlo alebo pohár, Aj keď v závislosti od oblasti, času a osobných preferencií zvyčajne hráte s likérom veľa, aby ste ju pripravili, necháme vás klasický recept prekvapiť vašich hostí. En.com vysvetlíme Ako si vyrobiť margaritu

Zloženie s nízkou náročnosťou:
  • tequila
  • Cointreau
  • Čerstvé limetové alebo citrónové šťavy
  • ľad
Môže vás zaujímať aj to, ako vyrobiť jahodový daiquiri. Postupujte podľa tohto receptu: 1

Margarita je kokteil veľmi chladno, tak by sa to malo doručiť. Preto je vhodné mať veľmi studené poháre. Pred podávaním dajte na chvíľu chladničku alebo mrazničku, aby bol váš margaritový koktail veľmi čerstvý a chutný.

2

Ak chcete začať, musíte poraziť všetky ingrediencie dobre, likér, malý nasekaný ľad a citrónová alebo limetová šťava Dobite, aby sa premiešala a ľad bol čo najviac drvený.

3

Ak nechcete ľad drviť, dávate prednosť tomu, že je kocka, je lepšie použiť nie príliš veľký ľad, že kocky sú malé. Zadajte všetky prísady v trepačke a premiešajte dobre.

4

Potom, pred podávaním, sa odporúča Šálky pripravte so soľou na okrajoch. Nielen pre estetiku a lepšiu prezentáciu našich nápojov, ale aj preto, že nápoj má veľmi silné likéry a soľ pôsobí proti kyslosti.

5

Ak to chcete urobiť čo najrýchlejšie, navlhčite si okuliare, Pripravte tanier so soľou a položte pohár hore nohami na soľ. To zostane prilepené na okraji a dosiahneme požadovaný efekt.

6

V tých istých pohári, čerstvé a vybavené soľou, podávame kokteil predtým pripravený, pripravený slúžiť a užiť si to. Môžete ho sprevádzať akýmikoľvek orechmi, olivami, sladkosťou ... Akékoľvek pekné občerstvenie, ktoré chcete.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť margarituOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

tipy
  • Vykonajte to s časom, aby ste sa dostali k veci a vyzerali dobre, podľa vášho názoru.
  • Podávame veľmi studené.