Recepty

Ako urobiť chipá krok za krokom

Pin
Send
Share
Send
Send


Čipka Sú to naozaj chutné druhy chleba, skvelá alternatíva k jedlu a užívaniu si kedykoľvek počas dňa. Aj keď ich bežne nakupujeme normálne v pekárňach a parkoch, je možné ich vyrobiť aj doma bez veľkého úsilia as vynikajúcim výsledkom, takže ak ich chcete podrobne spracovať, ste na správnom mieste. En.com podrobne vysvetlíme ako si vyrobiť chipá A vychutnajte si tento lahodný recept bez toho, aby ste opustili domov.

Zloženie s nízkou náročnosťou:
  • 200 gramov kasavového škrobu
  • 100 gramov tvrdého syra
  • 50 gramov syra Mar del Plata
  • ½ oranžová
  • 1 vajce
  • 100 ml mlieka
  • 1 lyžica soli
  • 50 gramov masla
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť domáce praclíky krok za krokom Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Ak chcete začať aby tieto čipy krok za krokom Vložte kasavský škrob do misy spolu so soľou a potom pridajte predtým nastrúhaný tvrdý syr.

2

Potom do tejto zmesi pridajte syr mar del plata v kockách a všetko miešajte ručne. Potom musíte maslo rozpustiť pri miernom ohni, postupne to robte tak, aby nespálilo.

Po roztopení pridajte do misky a začnite s múkou.

3

K tomuto prípravku, ktorý sa zdá byť plný omrvín, musíte pridať šťavu vylisovanej napoly pomaranča. Dajte vajce a mlieko a cesto začnite hnetiť na stôl tak, aby boli všetky ingrediencie správne integrované.

4

Budete musieť hnetiť, kým si nevšimnete, že hmotnosť čipu je zvládnuteľná, pretože uvidíte, že to nevyzerá ako obyčajná múka, takže je trochu ťažšie pracovať za to, čo vás bude stáť viac. Po dokončení miesenia nechajte zvyšok pôsobiť 15 minút.

5

Po 15 minútach budete musieť nakrájať malé kúsky cesta, aby sa malé rožky pripravili a umiestnili na predtým enmantecadový zdroj. Posledným krokom je priviesť ho do rúry, ktorá bola predtým zohriata na 200 ° C, približne 15 minút, keď zistia, že začnú zafarbovať na vonkajšej strane, potom ich odstránia a budú pripravení sa tešiť.

Postupne robte chipá je to veľmi ľahké, odvažujete sa to vyskúšať?

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako urobiť chipá krok za krokom, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send