Recepty

Ako pripraviť morské plody

Pin
Send
Share
Send
Send


Morské plody budú najúspešnejšou voľbou pre večierok. Ak sa naučíte, stanete sa najuznávanejšou hostiteľkou ako pripraviť morské plody na svojom mieste, pretože tajomstvo, aby si toto jedlo gurmán znamená rešpektovať časy varenia každej zložky. En.com objavujeme tajomstvá tohto receptu, ktoré vás učia ako pripraviť morské plody.

15 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 2 malé homáre
  • 1 tucet kreviet
  • 1/2 tunelov
  • 150 g mušlí
  • 2 krabi
  • Chudnúť
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako urobiť dokonalý grilovanie mäsa - Postupujte podľa jednoduchých krokov, ako vyrobiť tento recept: 1

Užiť si krásne s dobrým morské plody gril Je nevyhnutné, aby sme ingrediencie najskôr dôkladne umyli. V prípade kusov so škrupinou ich budeme mať jednu hodinu v studenej vode so soľou ktoré pľuli piesok Majú vo vnútri. Akonáhle budeme mať morské plody čisté, nechajte ich odtekať.

2

výkrik z ako pripraviť morské plody, ako sa to stáva pri grilovaní zeleniny, je v súlade s bodmi varenia každej zložky, pretože nie všetky morské plody sa varia súčasne, a ak to neurobíme dobre, niektoré môžu byť suché a iné surové. Musíme teda začať grilovaním morských plodov, ktoré si vyžadujú viac času na pečenie.

3

Akonáhle prežije najživší oheň, hodíme hrsť grilovanej soli. Tento jednoduchý dotyk soľného roztoku dá zmysel vôňa námorníka na zložky, ktoré nás zradia ako expertov na grily na morské plody.

4

Prvá vec, ktorú treba mať na pamäti ako pripraviť morské plody na rošte sa umiestňujú homáre a kraby, pozdĺžne rozdelené na dve polovice a neskôr krevety. Posypeme homáre a krevety tukovou soľou a necháme pár minút variť.

5

Ďalej sme začleniť mušle do morské plody gril a asi o štyri minúty neskôr pridáme aj mušle, ktoré sme predtým vyčistili, pričom mäso a koralové mäso spočívajú na jeho najhlbšej škrupine.

6

Keď to vidíme mušle sú otvorené a krevety získajú dobre definovanú farbu, je čas oddeliť všetky komponenty misky a umiestniť ich na prezentačnú lištu. Slúžime horúco.

7

Okrem učenia ako pripraviť morské plody Musíme tiež vedieť, ako ho skombinovať s vhodnými omáčkami a pre tieto zložky si môžete zvoliť aioli, romesco omáčku alebo čerstvú bazalkovú vinaigrette.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť morské plodyOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send