Recepty

Ako pripraviť citrónový koláč

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: www.contigosalud.com

torta Je to názov, ktorý dostáva tradičný koláč v niektorých krajinách Latinskej Ameriky. Môžeme to urobiť vždy podľa konvenčnej receptúry, alebo to urobiť vrátane niektorých ďalších prísad, ktoré jej dávajú iný vzhľad. V tomto recepte vám odporúčame pridať trochu citrón, niečo, čo nepochybne zvýši jeho chuť. Objavte kroky, ktoré musíte dodržať urob citrónový koláč a choď do práce!

2 hodiny Nízka náročnosť Zloženie:
  • 3 vajcia
  • pol šálky citrónovej šťavy
  • 1 malá lyžica citrónovej kôry
  • 1 šálka cukru
  • 2 šálky múky
  • 3 malé lyžičky prášku do pečiva
  • 125 g masla
Môže vás zaujímať aj to, ako pripraviť koláč. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Prvým krokom je to citrónový koláč, je vziať misku a pridať ju maslo a cukor, Zmiešajte obe prísady pomocou ručnej alebo elektrickej špachtle, až kým nedosiahnete homogénnu pastu. Ak je maslo príliš konzistentné, nasekajte ho vopred alebo ho vložte na niekoľko sekúnd do mikrovlnnej rúry, aby ste ho mohli dobre premiešať s cukrom.

Obrázok: www.guiainfantil.com2

Ďalej musíte preosiať múku s práškom do pečiva a postupne ho vložte do misky so zvyškom ingrediencií. Odporúčame vám preosiať múku priamo na misu, aby ste nemuseli špinať iné kuchynské náradie. Miešajte všetky ingrediencie veľmi dobre, až kým nedosiahnete homogénnu hmotu bez hrudiek.

Obrázok: Oetker3

Je na rade pridajte citrónovú šťavu a kôru v miske Miešajte tak, aby cesto získalo lahodnú citrónovú chuť a arómu. Vezmite ďalšiu misku a rozdrvte vaječné bielky na snehové škvrny, kým nezískajú požadovanú textúru. Pridajte ich do cesta a znova premiešajte všetky ingrediencie, až kým nebude všetko dokonale integrované.

4

Nakoniec musíte naliať cesto citrónový koláč v pekáčke. Rúru musíte predhriať na 200 ° C, potom ju vložte a nechajte ju pečenie aspoň na dobu asi 40 alebo 50 minút, Po uplynutí tohto času ju vyberte z rúry a nechajte ju vychladnúť.

Obrázok: cocinayrecetas.hola.com5

Je to také jednoduché! Po týchto krokoch budete mať vynikajúcu citrónový koláč To poteší celú rodinu. Ak chcete, môžete zdobiť jeho povrch a posypať trochou skleneného cukru na vrch.

Obrázok: www.contigosalud.com

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť citrónový koláč, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send