Recepty

Ako si vyrobiť pusinky na Halloween

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: lachicadelacasadecaramelo.com

Uvoľnite svoju fantáziu a oslávte prekvapivý a zábavný Halloween. Pripravte si večierok plný originálnych detailov a prekvapte svojich hostí dezertmi, ktoré vás nechajú bez dychu: chutné kosti vyrobené z pusinky.

En.com stavíme na zábavný Halloween, preto vám dávame tento recept, s ktorým sa naučíte ako urobiť pusinky kosti pre Halloween, Určite uspejete!

Zloženie s nízkou náročnosťou:
  • 4 vaječné bielky
  • Štipka soli
  • 250 gramov cukru
  • 1/4 čajovej lyžičky vanilkového extraktu (voliteľné)
Tiež by sa vám mohlo páčiť: Najlepšie dezerty pre Halloween Steps, ktoré je potrebné dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Pomocou šľahacích tyčiniek zmiešajte vaječné bielky s cukrom a zložte ich (ak dáte štipku soli, pomôže vám to lepšie ho pripevniť). Vykonajte tento proces približne 15 minút, čo je čas, ktorý je zvyčajne potrebný na vytvorenie pevnej pusinky.

Keď je pusinka pripravená, pridajte vanilkový extrakt a trochu ho bite, aby bol dobre premiešaný.

Ak potrebujete ďalšie informácie o procese pusinky, prečítajte si tento článok.

2

Ďalej musíte vložiť pusinku do vrecka na pečivo, ktoré má veľkú okrúhlu dýzu. Na plech na pečenie musíte umiestniť pusinku vytvorením určitej vzdialenosti medzi jednotlivými kusmi, aby ste mohli ľahko nakresliť tvar kostí.

3

Tvar kostí, ktoré by ste mali dať svojej pusinke, je veľmi jednoduchý, pretože musíte nakresliť iba dve srdcia na obidvoch koncoch a kmeň urobí v priamke. A vy kosti pusinky na Halloween Budú pripravené do rúry!

4

Posledným krokom je dať kosti pusinky na Halloween v sušiarni a nechajte ju asi 1 hodinu pri priemernej teplote (okolo 180 ° C). Mali by ste ich vybrať, keď uvidíte, že zmes je suchá a pripravená na podávanie.

Teraz viete ako urobiť pusinky kosti pre Halloween pridajte ho do svojho menu a nechajte svojich priateľov otvorenými ústami.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako si vyrobiť pusinky na Halloween, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

tipy
  • Ak chcete dosiahnuť väčší dopad, môžete škvrny na pusinkových džúsoch zafarbiť malinovým džemom. Vyzerajú byť krvavé!
  • S množstvom prísad, ktoré sme uviedli, môžete vyrobiť okolo 25 pusinových kostí.

Video: DIY Edible Makeup Pranks! DIY Makeup Tutorial with 10 Funny Pranks and Life Hacks (Júl 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send