Recepty

Ako vyrobiť zbité kurča

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: juanideanasevilla.com

poranené kurča alebo v trojobale Je to jeden z receptov, ktorý sa deťom a dospelým páči najviac. Je to veľmi jednoduchý pokrm, ktorý vám zaberie krátku dobu a je tiež ekonomický. Je to perfektné jedlo jesť doma alebo vezmite ju na panvicu na pláž alebo do krajiny Pretože si zachováva všetku svoju chuť. Je to ideálne jedlo pre akýkoľvek plán. V dáme vám najchutnejšiu recept na výrobu porazeného kurčaťa.

30 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • kuracie filé
  • vajíčko
  • strúhanka
  • olivový olej
  • vypadni
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako pripraviť kuracie popcorn Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Ak chcete vyrobiť zbité kurča, opýtajte sa na trhu, že ste otvorte prsia na polovicu, ako filé. To bude lepšie variť a nebude surové.

2

Akonáhle máte filé s prsiami, roztiahnite ich na tanier a trochu ich nalejte choďte podľa svojich predstáv, Nezabudnite to urobiť na oboch stranách.

3

Porazte vajíčko a nechajte ho v miske. Na iný tanier môžete pridať nejaké strúhanky v závislosti od počtu Kuracie filé, ktoré sa budú obaľovať.

4

Vezmite kuracie filé a preveďte ho najprv cez misu obsahujúcu vajíčko. Flip steak tak, aby vajce zakryť obe strany, Potom ju odovzdajte rovnakým spôsobom do misky obsahujúcej strúhanku a uistite sa, že je dobre pokrytá chlebom.

5

Ak chcete vyrobiť zbité kurča, dajte strednú panvicu s olejom od olivy po oheň; Buďte s olejom veľkorysý. Olej by mal dobre pokrývať hrúbku filé, ktoré sa smaží. Dajte panvicu na silný oheň a keď je olej horúci, pridajte kuracie filé. Používajte pinzetu, aby ste predišli nehodám, hoci zbité kurča nemusí striekať olej.

6

Nechaj to variť na vysokej teplote asi 2 alebo 3 minúty, aby bolo mäso opečené a dobre uvarené. Po uplynutí tejto doby môžete steaky odstrániť pinzetou.

7

Posledným krokom na výrobu zbitého kurčaťa je vziať jedlo a umiestniť ho kuchynský papier, Na tento papier roztiahnite obaľované kuracie filé. Týmto spôsobom papier absorbuje nadbytočný tuk mať steak a jeho chuť bude oveľa bohatšia.

8

Môžete sprevádzať poranené kurča dobrého šalátu alebo vyprážaných zelených paprík. Uvidíte, ako sa táto jednoduchá miska teší celej rodine.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť zbité kurča, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send