Recepty

Ako vyrobiť vaječné bielky

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: estendenciaport.com

vaječná omeleta Je vynikajúcou a zdravou alternatívou vychutnať si ľahké a plné bielkovinové jedlo, najmä pre tých, ktorí sa chcú starať o svoje zdravie, obmedziť spotrebu cholesterolu alebo jesť stravu, ktorá podporuje rozvoj svalovej hmoty. A en.com vysvetlíme, ako to dosiahnuť s najmenším možným množstvom kalórií, a preto ich postupne vysvetľujeme ako vyrobiť vaječné bielky jednoduchým a chutným spôsobom.

15 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 3 vaječné bielky na osobu
  • Olivový olej
  • Soľ a korenie
  • 2 plátky morky (voliteľné)
  • 1 žĺtok (voliteľné)
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako urobiť jasnú omeletu Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Pripravte si vaječná omeleta Je to veľmi jednoduché. Je to výživovo veľmi ľahká alternatíva s vysokým príjmom bielkovín, ktorý je tiež uspokojivý, je dobrou voľbou pre energetické raňajky alebo na ľahkú večeru.

2

Na začiatok vložte lyžičku olivového oleja do neprilepenej panvy a nechajte ju zohriať.

3

Rozdeľte vajcia a oddeľte žĺtko od bielej, nalejte 3 biele do misky alebo hlbokej misky a žĺtky si vyhradzujte na prípravu ďalšieho receptu.

Ak chcete, môžete pridať kúsky morčacieho prsníka, aby ste zvýšili množstvo bielkovín v tomto jedle. K prípravku je tiež možné pridať žĺtok, ktorý vám dodá vynikajúcu chuť vaječná omeletaOdporúča sa, pokiaľ nemáte vysoké hladiny cholesterolu.

4

Podľa potreby posypte vaječnými bielkami štipkou soli a korenia, potom ich rozotrite tyčinkou tak, aby sa ľahko uchytili. Po dosiahnutí požadovaného bodu nalejte do predtým horúcej panvice.

Obrázok: noticias.mujer.es5

Majte na pamäti, že vaječná omeleta Mali by ste príliš variť, ak chcete, aby zostalo šťavnaté a chutné. Keď je dostatočne zhutnená, otočte sa pomocou špachtle.

Varte na požadovanom mieste a potom vyberte z tepla. Za menej ako 5 minút si môžete pochutnať na zdravej vaječnej bielej tortille, ktorú môžete ochutnať lahodnou pošírovaná zelenina alebo s trochou syra a moriaka. Jesť bez ľútosti!

Obrázok: estendenciaport.com

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť vaječné bielky, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send