Recepty

Ako otvoriť loď

Pin
Send
Share
Send
Send


Pri mnohých príležitostiach pri otváraní a sklenený kanister domáce úlohy sa skomplikujú a my sa nedostaneme odskrutkujte veko, Zvyčajne sa to stáva vákuové konzervárne poháre a nie vždy máme niekoho, kto má viac sila že to môžeme otvoriť. Ale môžeme sa tiež uchýliť zručnosť nájsť jednoduché metódy, ktoré nám pomôžu odskrutkovať kryty týchto zložitých lodí, bez toho, aby sme museli zraniť zápästie alebo ruku. Objavte s týmto článkom nejaké triky Ako otvoriť loď.

Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako otvoriť fľašu vína bez vývrtky

sliediť

Musíte zadať špičku a nôž hrubá, aby sa nerozbila) alebo rukoväť lyžice alebo vidlice medzi vekom a nádobou. Potom budete musieť urobiť plynulý pohyb páky smerom von, aby ste dostali vzduch do lode, ktorá vytvorila vákuum. Keď budete počuť „plop“, môžete kryt odstrániť.

Obrázok: enroquedeciencia.blogspot.com

Zasiahnite základňu

Ďalšou alternatívou k otvoreniu lode bude vyschnúť s dlaňou ruky na zadku lode, Týmto spôsobom sa pokúsime posunúť obsah a vzduch v ňom tlačí nahor.

Horúca voda

Zohrejte vodu a dajte hrniec hore nohami, aby sa horúca voda dotýkala iba veka. Týmto spôsobom to dosiahneme veko je rozšírené teplom a veko môžeme bez problémov otočiť. Môžete to urobiť aj tak, že fľašu umiestnite pod vodovodný kohútik.

Zasiahnite veko

Ďalšou možnosťou, ako otvoriť loď, ktorá je pre nás komplikovaná, bude narazil na okraj zamknutého veka s drevenou lyžičkou alebo iným kuchynským riadom. Dáme niekoľko mäkkých kohútikov, aby sme zabránili zdeformovaniu okraja alebo okraja veka, a pokúsime sa ho otvoriť a opakovať úlohu toľkokrát, koľkokrát je potrebné.

Potreby na otvorenie lode

V súčasnosti tiež existujú na trhu riad na otváranie tesných pohárov to vyrieši tento problém jednoduchým spôsobom. Jeho činnosť spočíva v pákového efektu - ako sme videli v kroku 1 - tak, že vstupuje do vzduchu a ľahko sa otvára. Pomocou tohto nástroja, ktorý je podobný kľúču, môžeme oddeliť veko lode bez toho, aby sme sa sami poškodili a rýchlo sme ho otvorili.

Obrázok: pasenydegusten.com

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako otvoriť loďOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Video: Prieskum vraku lode na rieke Dunaj - Ivan Donoval - Urbex Dokument (Jún 2022).

Pin
Send
Share
Send
Send