Recepty

Ako uvariť lososa v papillote

Pin
Send
Share
Send
Send


Varenie lososa prostredníctvom internetu kulinárska technika To vám umožní zachovať všetky vlastnosti a chuť tejto ryby, pretože sa varí s vlastnou šťavou. výsledok papillonu s lososom Ako hlavná zložka je vždy vynikajúca. Predstavujeme vám, ako urobiť tento zdravý recept pre štyroch ľudí, čo určite poteší milovníkov rýb.

Ingrediencie s nízkou náročnosťou:
  • 750 g lososa
  • 1 mrkva
  • 1 pór
  • 1 zelený korenie
  • extra panenský olivový olej
  • 1 pohár bieleho vína
  • soľ a korenie
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako uvariť čerstvého lososa Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Ak ste si nekúpili rezaný losos, musíte losos nakrájať na plátky alebo zvrchu, ako sa vám páči. Rúru môžete zapnúť na 180 °, aby sa predohriala.

2

Pri šúpaní a sekaní zeleniny v julienne. Je dôležité, aby pór a korenie mali viac alebo menej rovnakú hrúbku, aby sa vyrábali súčasne, v papillote, a že mrkva je trochu tenšia.

3

Vezmite baliaci prvok, v tomto prípade hliníkovú fóliu a položte lososa na vrch v štyroch baleniach. Pamätajte, že papier musí byť dostatočne veľký, aby úplne zavrel papier losos a ostatné zložky v curlpaper.

4

Potom distribuujte julienne medzi balenia s lososom, Vezmite pár kvapiek olivového oleja, bieleho vína a ochutte všetko. Zatvorte hliníkové obaly a nechajte otvor na vrchu a uistite sa, že curlpaper Tesnenie úplne a para nebude unikať.

5

Zadajte lososový papillot v peci a varte asi 20 minút. Pre ryby to bude stačiť.

6

Nakoniec podávajte v jednotlivých jedlách bez otvorenia balenia z lososa, Každý hosť otvorí svoj balíček a objaví jeho interiér.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako uvariť lososa v papilloteOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

tipy
  • Na zabalenie papillota, ktorý neprepúšťa pary, môžete použiť akýkoľvek iný prvok: papier na pečenie, špeciálny film alebo silikónové náčinie.

Video: Losos se zeleninou pečený v papilotu - Roman Paulus - RECEPTY KUCHYNE LIDLU (Jún 2022).

Pin
Send
Share
Send
Send