Recepty

Ako vyrobiť čučoriedkový džem

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: meinekleineecke.blogspot.com

čučoriedkový džem Výroba je veľmi jednoduchá a je tiež tak chutná, že ju môžete použiť na raňajky s toastom, v syrových šalátoch alebo ako sprievod pri pečení mäsa. Ak chcete poznať recept čučoriedkový džem, nevynechajte nasledujúci článok z.

45 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 300 g čerstvých čučoriedok
  • 150 g cukru
  • 100 ml vody
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť tekvicový džem Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Ak chcete urobiť čučoriedkový džem, prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je ovocie dobre čistite, Vložte ich všetky do misky a jemne ich vtierajte vodou, aby vám pomohli rukami tak, aby boli veľmi čisté, ale dávajte pozor, aby ste ich nepoškodili.

Obrázok: saboresdelnorte.com2

Keď sú čisté, dajte čučoriedky, cukor a vodu na panvicu na mierne teplo. Miešajte tak, aby sa cukor rozpustil a nechajte ingrediencie uvariť.

3

Keď zmes začne vrieť, začne vyjsť pena, Pomôžte si lyžičkou ju odstrániť.

4

Nechajte obsah klesať asi 30 minút, kým nezhoustne. Mali by ste mať na pamäti, že akonáhle čučoriedkový džem Viac zhustne.

Obrázok: myhedonisticlifestyle.blogspot.com5

Trik, aby ste vedeli, či je džem skutočne pripravený, je vziať si trochu lyžičkou, hodiť ju na tanier a rozdeliť ho na dve, Ak sa zaseknutý džem znovu pripojí, ešte nie je pripravený a ak naopak zostane rozdelený, bude pripravený.

6

Keď je čučoriedkový džem pripravený, stačí ho vložiť sterilizované lode, uistite sa, že je loď úplne suchá a uložte ju na chladnom a suchom mieste.

Obrázok: sdeli.es

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť čučoriedkový džem, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send