Recepty

Ako pripraviť večeru na diétu

Pin
Send
Share
Send
Send


Ak to, čo chceme, je strava, ale vzhľadom na našu rutinu je pre nás ťažšie dosiahnuť konzistentnosť, jedným z najlepších riešení je robiť diéty, Len touto metódou zlepšíme našu stravu, v noci lepšie odpočívame a nejeme toľko kalórií, ktoré nie sú potrebné na spanie, pretože naša fyzická aktivita je sústredená po celý deň a noc je určená na odpočinok. Náš tráviaci systém tiež potrebuje odpočinok na konci dňa, ale touto metódou sa tiež budeme môcť zbaviť týchto kilogramov rýchlym, jednoduchým a zábavným spôsobom. Budeme navrhovať ako pripraviť večeru na diétu aby ste si počas dňa užívali ľahšie a ľahšie spali, a tým zlepšili svoju váhu a stravu.

Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako urobiť zdravé večere Kroky, ktoré treba sledovať: 1

Začnime od toho, že Pred spaním musíme jesť menej jedlaa tým menej kalórií, pretože naše telo v noci nespaľuje toľko ako počas dňa. To neznamená, že prestávame brať určité potraviny, pretože večera sa musí meniť, ale znižujeme ich množstvo.

Preto zvážme prvý predpoklad: znížte množstvo, ktoré budete jesťPreto je najlepším trikom podávať večeru na malej dezertnej doske. Vizuálne to vidíme plné, ale v skutočnosti obsahuje oveľa menšie množstvo, ako môžeme pridať na tanier normálneho jedla.

2

Spĺňa prísny rozvrh, každý deň noste tú istú večeru a nezabudnite, že nebude príliš neskoro. Odporúčame, aby ste mali večeru najneskôr o deviatej hodine, vždy poobede o šiestej popoludní, aby ste pri večeri neprišli tak hladní. Nie je vhodné chodiť do postele s plným žalúdkom, pretože nám neuľahčujeme trávenie ani nespaľujeme natoľko, aby sme stratili kilogram, ktorý podľa nás zostal.

3

Nerobte si večeru len preto, že ste počas dňa nejedli všetko množstvo potravín, ktoré by ste mali mať. Ak ste toho dňa zjedli menej, pokračujte podľa svojho rozvrhu a svojej sumy stanovenej na noci, pretože budeme jesť príliš veľa na večeru, ktorú plánujeme na diétu.

4

Vezmite ľahké večere, ale konzumovať rôzne potraviny v tom. To znamená, že si môžu vziať napríklad šaláty, zeleninu všetkého druhu, buď surovú alebo dusenú. Mäso a ryby, ktoré sú ľahké a grilované, nekonzumujú tuk, pretože nie sú potrebné v noci a na dezert si berte ovocie alebo odstredené mlieko.

Vyberte si jeden ľahká večera ale kde sú všetky živiny dohromady, aby vám zaručili dobrú stravu. Týmto spôsobom si budete udržiavať svoje zdravie, vaše telo bude spaľovať to, čo nepotrebuje, a nebudete prispievať ničím navyše, ako je napríklad tuk.

5

Môžete jesť uhľohydráty v noci, ale uistite sa, že sú neoddeliteľnou súčasťou, Celozrnný chlieb, cestoviny a ryža sú tráviace lepšie ako rafinované alebo biele, spôsobíme tiež, že naše črevá budú lepšie pracovať a častejšie chodia do kúpeľne, čo je veľmi zdravé a prospešné pre efektívnu stravu.

Pokúste sa do cestovín nepridávať omáčky, uprednostňujte to najviac s rozstrekovaním oleja. Toto množstvo sa meria hrsťou ruky, ktorá je 30 gramov a je viac ako dosť na nočnú dávku. Je mýtus, že bielkoviny musíte konzumovať iba v noci a počas dňa, sacharidy, všetko v správnom meradle Vďaka tomu bude naše menu pestrejšie a zdravšie.

6

Pridajte si do večere diétu nejaký šport, Pri praktizovaní pred večerou majte na pamäti, že ste jedli niečo na desiatu, aby ste pri večere neprichádzali s úzkosťou a hladom. Ak máte možnosť sa po večeri vydať na prechádzku, pomôže vášmu telu spáliť kalórie a lepšie stráviť večeru. Zvyčaj, ktorý môžete začleniť do svojej rutiny, bude veľmi prospešný.

7

Ak sa chystáte na večeru mimo domova, ako často robíme pre spoločenské akcie s priateľmi, trik spočíva v tom, že pred odchodom niečo zjedia. Ako hovoríme, nie je potrebné preskočiť desiatu, urobte to dobre, ak tento deň viete, že musíte ísť na večeru.

Jedlá, ktoré sú zvyčajne k dispozícii pri večeri, sú klovanie a majú vysoký obsah kalórií, takže si berte malé množstvá a vždy podávajte na malom tanieri. Pokúste sa vyhnúť tým, ktorí majú viac kalorického príjmu.

8

Pokiaľ ide o nápoj na večere pre vaše stravovacie návyky, vždy si vyberte vodu, alkohol alebo nealkoholické nápoje majú veľa kalórií a nemusíte chodiť spať. Najlepšie je sprevádzať večeru so stravou vodou a čím viac vody budete jesť, tým lepšie bude, pretože to prospeje vášmu črevnému prechodu a tráveniu.

9

Nápad s menu pre vaše večere s nízkym obsahom kalórií by mohol byť tento:

  • Zemiaky alebo ekvivalent 100 g, môžete túto možnosť nahradiť 30 g ryže alebo cestovín, 40 g chleba alebo 120 g hrášku.
  • Ryby 150 g alebo mäso 100 g.
  • Do tejto skupiny vstupuje bezplatná nekontrolovaná zelenina, šalát, uhorka, paradajka, huby alebo huby.
  • Maximálne 200 g kontrolovanej zeleniny, do tejto skupiny patrí kapusta, artičok, mrkva, cibuľa alebo repa.
  • Ovocie, jeden kus.
  • Olivový olej 10 ml alebo, ak to nie je možné, 15 g orechov.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť večeru na diétuOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send