Recepty

Ako pripraviť tvarohový koláč bez rúry

Pin
Send
Share
Send
Send


tvarohové Sú jedným z najúžasnejších pochúťok. Kombinácia syra s prísadami, ako je kondenzované mlieko alebo vanilka, vedie k dokonalému a veľmi výživnému výsledku. Na rozdiel od toho, čo mnohí ľudia veria, nie je rúra vždy potrebná na prípravu domácich receptov a my vás učíme ako pripraviť tvarohový koláč bez rúry, tortu, pomocou ktorej budete cmúľať prsty, uvidíte!

45 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • Pre 12 osôb:
  • 250 gramov mletých sušienok
  • 130 gramov nesoleného masla
  • 2 polievkové lyžice cukru
  • 2 balenia smotanového syra (izbová teplota)
  • 1 šálka a 1/4 kondenzovaného mlieka
  • 1/4 šálky citrónovej šťavy
  • 1 čajová lyžička vanilkového extraktu
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť mikrovlnný tvarohový koláč Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Začneme naše tvarohový recept bez rúry príprava koláčová základňa; z tohto dôvodu budeme musieť rozdrviť iba cookies, kým ich nedostaneme ako prášok. Keď to máme, musíme rozpustiť maslo v mikrovlnnej rúre.

2

Ďalej musíme do drveného masla pridať drvené sušienky a dve polievkové lyžice cukru. Všetko odstraňujeme tak, aby zostalo homogénne cesto a rozložilo ho na formy na koláč, čím vytvárame pevnosť tak, aby bolo pevným a konzistentným základom. Zavádzame 10 minút do mrazničky a umiestnime ich do chladničky.

3

Potom urobíme náplň zo tvarohového koláča; preto budeme musieť v šľahačke vyšľahať smotanový syr, kým nedosiahneme hladkú a krémovú textúru. Keď to máme, musíme pridať kondenzované mlieko, pridáme citrónovú šťavu a vanilkový extrakt. Porazili sme znova, až kým nebolo všetko dokonale zmiešané.

4

Posledným krokom je vybratie formy z chladničky a pridanie náplne, ktorú sme práve vytvorili vo forme. Pomocou špachtle dobre splošte a koláč vložte do mraznička na 2 hodiny.

5

Ak chcete skončiť s našou tvarohový koláč bez rúry, koláč musíme z mrazničky vybrať a ak sa nám páči, môžeme ho ozdobiť malinami, čokoládou alebo čučoriedkovým džemom. Dali sme to na pol hodiny do chladničky, aby sme vychladli a odišli!

6

Ak doma nemáte rúru, určite sa chcete dozvedieť viac recepty bez pece, V našom kompletnom zozname, z ktorého si môžete vychutnať potešenie z varenia, nezabudnite:

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť tvarohový koláč bez rúry, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send