Recepty

Ako pripraviť huby plnené slaninou

huby sú bohatým spôsobom konzumácie zeleniny, ktorý im umožňuje pripraviť sa mnohými spôsobmi; Jedným z najbohatších je ich šunka, syr, cibuľa, krevety alebo slanina. Veľmi ľahko sa pripravujú a sú vynikajúcim prvým chodom alebo sprievodom k jedlám z mäsa a rýb.

Nechceli ste poznať recept? Vezmite papier a ceruzku, pretože vám to hovoríme ako pripraviť huby plnené slaninou.

45 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 4 huby na osobu
  • cibuľa
  • Polovica plátku slaniny na osobu
  • olej
  • Vypadni
  • Syr na gratinovanie
Môže vás zaujímať aj to, ako pripraviť plnené huby. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

na pripravte huby plnené slaninouNajskôr musíme huby dôkladne umyť. Vezmite odtok a odstráňte prebytočnú zeminu, ktorá má zvyčajne nízky vodovodný kohútik, tiež odstráňte stonku a rezervujte ich, pretože ich neskôr použijeme. Akonáhle máte huby dobre umyté, nechajte ich vytiecť pomocou savého papiera, aby ste odstránili prebytočnú vodu.

2

huby musíte ich dobre vyprázdniť, pretože to bude „nádoba“, do ktorej zahrneme náplň, čo musíte urobiť, keď sú veľmi suché. Stonku musíme tiež nakrájať na malé kúsky, pretože ich použijeme na vyplnenie húb. Po valcovaní si ich vyhradzujte.

3

Vezmeme panvicu a nalejeme rozstrek oleja. Na už horúcej panvici hodíme kúsky cibule (podľa chuti každého) predtým nakrájané a cibuľu necháme zhnednúť. Keď cibuľa získala nejakú farbu, nalejeme hríbové kúsky, ktoré sme si vyhradili v predchádzajúcom kroku, a necháme ich tiež uvariť. Po vyprážaní vyberte z horúcej zmesi.

4

Na tú istú panvicu, ktorú sme použili, odstránime zvyšky oleja a do nej umiestnime slaninu, ktorú sme nakrájali na malé kúsky; pre miešajte slaninu Nie je potrebné používať olej, s vlastným tukom slaniny ho môžeme variť. Keď je slanina zlatohnedá, zmiešame ju s cibuľou a so šampiňónom valcovaným sofritom a otočíme ju, aby sa všetko dobre premiešalo.

5

Ďalším krokom k pripravte huby plnené slaninou je na plech položiť huby, ktoré sme vyprázdnili, a postupne ich postupne plnímame zmesou cibule, húb a slaniny. Jeden tip, ktorý treba mať na pamäti, je nepreplňujte huby, pretože ich vnútorná časť sa nebude dobre variť. Takže pomocou lyžice šampiňóny postupne plníme.

6

Podnos s hubami sme vložili do rúry, ktorú sme predhriali 10 minút na 180 stupňov. Jedno odporúčanie, ktoré vám dáme, je dať trochu gratinovaný syr na huby pred vložením do rúry, ak sa vám páči chuť syra. Vďaka tomu bude šťavnatejší a na dotyk gratinovaného bude trochu chrumkavejšie.

Nechajte huby uvariť v rúre asi 15 alebo 20 minút a dajte si pozor, aby nespálili. Užite si svoje huby plnené slaninou!

7

V dáme vám viac huby recepty Čo môžete urobiť jednoduchým spôsobom a zahrnúť túto zložku do svojho jedálnička: šampiňónová polievka, šampiňónová omáčka, šampiňón, cesnakové huby a omeleta z húb. Vychutnajte si chuť tejto vynikajúcej ingrediencie!

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť huby plnené slaninou, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.