Recepty

Ako urobiť pusinku

merengue, známa tiež ako francúzska pusinka, je krém, ktorý sa pripravuje s veľmi malým množstvom prísad: vaječných bielkov, štipku soli a cukru, ale to je vynikajúce. Existujú niektoré varianty, ako napríklad talianska príprava sirupu alebo švajčiarska pusinka pripravená vo vodnom kúpeli. To môže byť pečené pripraviť pusinky rôznych typov alebo mnoho ďalších dezertov, ako je citrónový koláč a pusinka. Nemyslite dvakrát a postupujte podľa krokov na objavenie Ako urobiť pusinku.

30 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 4 vaječné bielky
  • Štipka soli
  • 250 g ľadového cukru
Budete potrebovať:
  • miska
  • Elektrické alebo ručné tyče
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako pripraviť pusinku bez cukru Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Vytvorenie pusinky je veľmi jednoduché, je však dôležité zvážiť techniku, ktorá umožní jej správne zdvihnutie a slúži ako ozdoba vašich dezertov.

Ak chcete začať, začiarknite políčko vaječné bielky v dostatočne veľkej miske, pretože neskôr sa výrazne zväčšia. Odporúča sa vajíčka z chladničky vopred vybrať, aby boli pri izbovej teplote.

2

Beat them energically spolu so soľou, až kým nezískajú konzistenciu, to znamená o snehu, pomocou elektrickej tyče alebo mixéra. Ak si nie ste celkom istí, aké kroky je potrebné urobiť, aby ste ich mohli odovzdať, prečítajte si článok o tom, ako namontovať snehobielu.

3

Keď dosiahnete požadovaný bod, nechaj pusinku stáť Niekoľko minút a skontrolujte, či nezostali čisté zvyšky bez toho, aby ste v dolnej časti udreli, aby sa zabránilo jej vypadnutiu.

4

Pridajte práškový cukor pomaly a miešajte, aby bol dobre integrovaný. Ak používate normálny biely cukor, bude potrebné ho poraziť dlhšie, aby sa úplne rozpustil a nestal sa granulovaný.

5

Keď pridáte všetok cukor, pokračujte v biti, až kým zmes nie je svetlé a penivé, Budete vedieť, že pusinka získala ideálnu štruktúru, keď sa začnú tvoriť tvrdé vrcholy alebo čo je známe aj ako „zobák vtáka“, kvôli jeho podobnosti s touto časťou vtákov.

6

Môže byť pridaný vanilková alebo citrónová esencia Má teda viac chuti. Môžete si tiež prečítať článok o tom, ako pripraviť taliansku pusinku a vyskúšať tento variant pripravený so sirupom.

7

Ak chcete pripraviť pečené pusinky alebo tzv pusinky povzdychnú, musíte ich piecť pri nízkej teplote (100 - 120 ° C) najmenej hodinu a pol. Ak to vaša rúra umožňuje, varte ich s otvorenými dvierkami, aby rýchlejšie zaschli.

8

Ak si chcete aj naďalej užívať naše vynikajúce recepty, môžete Stiahnite si našu bezplatnú aplikáciu na varenie receptov, vychutnať si ich kdekoľvek a kedykoľvek na svojom mobile.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako urobiť pusinku, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

tipy
  • Aby ste získali ideálnu štruktúru pusinky, musíte mať veľa trpezlivosti.

Video: New Pusinky Adriana Polakova (Január 2020).