Recepty

Ako uchovávať košíčky

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: Recipes.com

cupcakes Sú krásne a chutné. Len málo ľudí dokáže odolávať svojej mäkkosti, originálnosti chutí a kreativite svojich návrhov. Tieto muffiny pochádzajúce z amerických cukrární sú najnovšou módou na oslavu občerstvenia, narodenín a svadieb, ale ak nie sú správne skladované, môžu byť drsné a byť tak chutné. Aby sme boli vždy v perfektnom stave a udržali si svoju chuť, ukážeme vám ako uchovávať košíčky.

Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako zachovať avokádo Kroky, ktoré treba sledovať: 1

Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je chrániť tvoje koláčiky, Chráňte svoje koláčiky hliníkovou fóliou alebo papierom, aby ste zabránili vetru a vlhkosti spôsobovať katastrofy. Pri ich balení buďte opatrní, aby ste nepoškodili puding, ktorý majú na vrchu, aby ste tak úspešne používali viac papiera, ako je potrebné, aby neboli rozdrvené.

2

Nedávajte košíčky do mrazničky alebo do chladničky, pretože nadmerné chladenie zničí textúru, zafixuje ich a nebude príjemné jesť. Taktiež ich udržiavanie v chlade a ich uvedenie do izbovej teploty roztaví sneh alebo akýkoľvek krémový základ, ktorý zdobí povrch.

3

Najlepšie je chrániť vaše košíčky teplota prostredie, pretože zostávajú nedotknuté. Rovnakým spôsobom tieto vdolky nemôžu čakať tak dlho, kým budú zjedené, pretože rovnako ako akýkoľvek koláč, ako plynú dni, stráca svoju mäkkosť.

4

Trik pre uschovať košíčky Má ich držať ďalej od akejkoľvek žiarovky, pretože je to rovnaké ako ich zhnednutie na slnku: teplo, vlhkosť a para ich nenechajú nažive mnoho hodín. Najlepšie ich umiestnite na chladné miesto.

5

Ďalšou alternatívou je uskladnenie koláčov v a plastová taška s vzduchotesným uzáverom, takže nedôjde k poškodeniu jeho povrchu a zostanú tak čerstvé ako vo fólii. Môžete si uložiť dve do vrecka, aby sa navzájom nezrážali a zostali v bezpečí.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako uchovávať košíčkyOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send