Recepty

Ako vyrobiť Scorpion Pate

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: recipesgratis.net

Scorpion paštéta, tiež nazývaný cabracho torta, je dobre známa v severnom Španielsku, kde je jedným z typických jedál. Vyrobené z pravých Scorpionfish, ktoré poskytujú intenzívnejšiu chuť, môžu sa variť aj s náhradkami alebo inými bielymi rybami, napríklad merlúza. Ukážeme vám jednoduchý recept aby ste uvarili túto vynikajúcu paštétu a ochutnali ju ako predjedlo, ktoré môžete kombinovať s chlebom rôzneho druhu vrátane plátkov toasta ďalšie potraviny. Objavte skutočne chutnú chuť!

4 osoby 1 hodina Stredne ťažké Zloženie:
  • 1 lyžica soli
  • 1 l šľahačky
  • 1 malý šálka vyprážaných paradajok
  • 1 kg Scorpionfish
  • Štipka čierneho korenia
  • 6 vajec
  • 15 g masla
  • 1 lyžica múky
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako pripraviť paštéty olív Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

V tomto domáci recept na paštétu z paštéty Ponúkame vám, prvým krokom je dať škorpióna do hrnca na varenie. Ak je ryba dobre uvarená, musí sa opatrne rozdrobiť, aby sa kosti ľahko odstránili. Pred pokračovaním sa uistite, že tu nezostali žiadne. Nezabudnite si tiež prečítať náš článok o tom, ako zistiť, či sú ryby čerstvé, takže pri kúpe môžete postupovať podľa všetkých týchto odporúčaní.

Obrázok: elhedonista.es2

Po druhé, pripravte v plastovom obale kombináciu nasledujúcich prísady: skartovaný škorpión, veľmi čistý a uvarený, lyžica soli, štipka čierneho korenia, liter šľahačky, 6 vajec a malý šálka vyprážaných paradajok. Potom sa obráti na šľahač a bijú pri maximálnej rýchlosti, kým nezískate dobrú zmes všetkých ingrediencií.

3

Potom pripravte obdĺžnikovú formu v rúre a predhrievajte zariadenie 15 minút pri 180 ° C. Potom nalejte do vody 15 gramov masla a lyžicu múky. Do formy nalejte tiež predtým rozbitú tekutinu. Potom vložte nádobu do rúra a zahrievajte približne 45 minút na 180 stupňov.

4

Po hodine by ste mali skontrolovať, či je škorpiónová paštéta dobre vyrobená. Na tento účel môžete použiť ihlu. Jednoducho zoberte ihlu a zapichnite paštétu. Ak je pri vyberaní ihly suchý, znamená to, že paštéta cabracho Je to hotové. V opačnom prípade by ste mali nechať pleseň v rúre ešte niekoľko minút a pozorne sledovať postup.

5

Nakoniec sa odporúča ponechať škorpiónovú paštétu v chladnička pred ochutnaním aspoň na pár hodín. Po vychladnutí ho môžete jesť, ako si želáte, napríklad tradičným spôsobom, rozmazaním na opečený chlieb. Nakoniec paštétu ozdobte rozmazaním vrstvy majonézy na vrchu. Môžete tiež ozdobiť misku so šalátom, aby ste šli s ňou, alebo ošúpané krevety. Buďte kreatívni a užite si svoju prácu!

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť Scorpion Pate, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Video: Ako jazdiť na okruhu? OKRUHOVÁ ŠKOLA s profíkom - Leo HROBÁREK (Január 2022).

Pin
Send
Share
Send
Send