Recepty

Ako si vyrobiť syrové prsty

Pin
Send
Share
Send
Send


Ak hľadáte ideálny recept, ktorý bude slúžiť ako predjedlo alebo predjedlo, syrové prsty alebo tyčinky na syr Sú ideálne. Toto obľúbené jedlo typické pre severoamerické reštaurácie a bary je tiež obľúbené medzi deťmi a teraz nie je potrebné opustiť domov, aby ste si ho mohli naplno vychutnať. Ste pripravení prekvapiť všetkých touto vynikajúcou možnosťou?, En.com, ktorú vysvetlíme ako si vyrobiť syrové prsty v jednoduchých krokoch.

30 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 300 gramov celého syra mozzarella
  • 1 vajce
  • Pšeničná múka pravidelná alebo cesto
  • strúhanka
  • Sušené oregano
  • Sušená petržlenová vňať
  • Sušená bazalka
  • Cesnakový prášok
  • Soľ a korenie
  • Vyprážací olej
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako pripraviť syrové lievance Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Urob si nejaké syrové prsty Chutné a chrumkavé je veľmi ľahké, ak sa riadime pokynmi. Ak chcete začať, musíte si vybrať celý syr mozzarella, pretože je to syr typický pre tradičný recept, tyčinky mozzarelly, Ak to nechápete, vyberte typ Gouda.

2

Mozzarellu nakrájajte na tyčinky prstom približne rovnakej hrúbky. Dĺžka vašej tyčinky na syr Bude to ten, ktorý chcete, ale nezabudnite, že čím viac vyzerajú ako naše prsty, tým lepšie.

Po krájaní vložte syrové prsty do mrazničky najmenej na 1 hodinu, a to vtedy, keď sa studené prsty neroztopia.

3

Po uplynutí doby chladenia si môžete obliecť strúhanku. Skutočné tajomstvo niektorých tyčinky mozzarelly vynikajúce je, že strúhanka je plná typickej talianskej chuti.

Aby ste to dosiahli, musíte ho podľa chuti zmiešať s cesnakovým práškom, petržlenovou vňaťou, bazalkou, oregánom a štipkou soli a korenia. Dobre premiešajte a uložte na rovnú dosku.

4

Na tanieri podávajte múku, ktorá prelomí tyčinky na syr, V ďalšom jedle poraziť vajíčko a rezervy. Odstráňte syrové prsty z mrazničky a najskôr ich dajte na múku, potom na vajíčko a nakoniec na strúhanku.

Po úplnom obale je vhodné vziať ich do mrazničky na ďalších 20 minút.

5

Po uplynutí tejto doby zohrejte veľké množstvo oleja a opečte syrové prsty kým nie sú dobre opečené. Veľmi dobre odtečte savý papier, aby ste zaistili, že budú chrumkavé a chutné.

Túto bohatú predjedlo môžete podávať spolu s domácou paradajkovou omáčkou a bazalkou alebo pravidelným kečupom. A ak sa vám tento recept páčil, nemôžete vynechať náš tanier s kuracími prstami, je to úžasné a plné chuti!

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako si vyrobiť syrové prsty, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send