Recepty

Ako pripraviť avokádovú omáčku

Pin
Send
Share
Send
Send


Či už okoreníte mnoho tradičných receptov mexickej kuchyne, aby ochutnali niektoré mäsové alebo rybie pokrmy, avokádová omáčka Je to vždy vynikajúca možnosť, na ktorú sa môžeme obrátiť. Okrem toho vám umožňuje získať omáčku veľmi podobnú guacamole, ale trochu krémovejšiu, takže je tiež ideálne zahrnúť ju do sendvičov, sendvičov alebo knedlí. Venujte pozornosť postupnému sledovaniu nasledujúceho článku a objavte ho ako pripraviť avokádovú omáčku Za pár minút.

Zloženie s nízkou náročnosťou:
  • 1 veľký avokádo
  • 3 papriky serrano
  • 3 paradajky
  • Niektorí koriandri
  • Vypadni
  • cesnak
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako olúpať avokáda Kroky, ktoré treba urobiť, aby ste urobili tento recept: 1

Ak chcete urobiť tento recept z avokádová omáčkaPrvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je pridať koriander a nasekaný cesnak, nakrájané paradajky, chilli papričky, štipku soli a trochu vody do mixéra. Spracujte všetky prísady približne 2 minúty.

2

Ďalej musíte olúpať a nakrájať avokádo. Najskôr ju nakrájajte na polovicu, vyberte kosť zvnútra, ale rezervujte ju na neskôr a pomocou lyžice odstráňte všetku dužinu po jeho obryse. Po extrahovaní buničiny ju pridajte do mixéra spolu s predchádzajúcou zmesou a znova spracujte.

3

Keď sú všetky ingrediencie úplne integrované, skontrolujte, či je zmes veľmi hustá a ak áno, pridajte trochu vody a prepracované tak, aby konzistencia avokádovej omáčky bola o niečo tekutejšia.

4

Raz avokádová omáčka mať požadovanú konzistenciu a textúru, stačí ju naliať do misy alebo omáčky, aby ste ju podávali alebo pridali ako sprievod k vašim obľúbeným pokrmom z mäsa, rýb, morských plodov atď.

5

Je dôležité pamätať na to, že avokádová omáčka má sklon stmavnúť, preto vám odporúčame, aby ste si raz pripravili omáčku a umiestnili ju do nádoby, v ktorej ju budete podávať, vložte avokádovú kosť dovnútra Už ste si rezervovali. Týmto jednoduchým gestom zabránite rýchlejšiemu sčerneniu omáčky.

6

Ak sa vám páči tento druh omáčok a chcete objaviť oveľa viac receptov tak chutných ako tento, nevynechajte nasledujúce články:

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť avokádovú omáčkuOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send