Recepty

Ako si udržať lišty

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: www.cocinayaficiones.com

níscalos Sú typom húb, ktoré sa vyrábajú z húb a zvyčajne sa pripravujú s cesnakom, duseným mäsom alebo ako hlavný spoločník zemiakov a vajíčok s hviezdičkou. Vždy je dobré mať doma lišty, ktoré našim receptom dávajú vynikajúci a exotický nádych. V tomto článku vám ukážeme ako chrániť lišty.

Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako zmraziť lišky Postupujte podľa nasledujúcich krokov: 1

surové kuriatka Môžu byť bez problémov zmrazené. Dobre ich očistite, nakrájajte na kúsky a uložte ich do vzduchotesnej tašky. Potom ich vložte do mrazničky, kým sa ich nerozhodnete použiť. Pred zmrazením je tiež možné ich trochu uvariť. Tieto informácie nájdete v našom článku o tom, ako zmraziť lišky.

2

Existujú ľudia, ktorí dávajú prednosť zachovaniu vyprážané kuriatka, To im umožní, aby boli takmer pripravené, takže ich pri varení stačí pridať do prípravku bez toho, aby ste ich predtým prešli cez panvicu. Ak si ich chcete nechať tak, vyčistite lišty a nakrájajte ich na kúsky. Položte ich na panvicu s lyžičkou olivového oleja a nechajte ich päť minút variť, aby mali miesto na varenie. Počkajte, kým vychladnú, a uložte ich do vzduchotesného vrecka a vložte ich do mrazničky.

3

Môžete tiež nechať korenené korenie v a sklenený kanister, V takom prípade ich musíte očistiť a nasekať a súčasne pripraviť hrniec s veľkým množstvom vody, soli a bobkového listu. Keď sa voda vrie, pridajte nejaké lišty, počkajte minútu a vyberte ich. Tento postup opakujte so všetkými časťami, ktoré si chcete ponechať. Akonáhle budete hotoví, vložte lišky do sklenených nádob a pridajte trochu vody, kde ste ich uvarili. Nakoniec sklenené nádoby prikryte a umiestnite ich do hrnca s vriacou vodou na 40 minút. Po uplynutí tejto doby nechajte nádoby vychladnúť a vaše lišky sú pripravené. Môžete ich uložiť v chladničke alebo nechať pri izbovej teplote.

4

Prezrite si náš článok Ako konzervovať huby a objaviť ďalšie zaujímavé možnosti, ako ich udržať v dobrom stave a vychutnať si všetky jeho chute.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako si udržať lištyOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Video: Hojdací koník s kolieskami PlayTo (August 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send