Recepty

Ako pripraviť cesnakovú a petržlenovú omáčku

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: www.recetas1.com

omáčka skvelé sprevádzať mäso, ryby a šalátové jedlá je cesnaková a petržlenová omáčka, Je to klasika a skutočný pôžitok pre milovníkov surovej cesnakovej príchute, ktorí môžu pridať množstvo, ktoré chcú z tohto jedla. Na ich výrobu potrebujete iba tieto dve prísady a trochu olivového oleja, takže za pár minút ho môžete mať hotový. Objavte krok za krokom pripravte cesnakovú a petržlenovú omáčku a užívaj si to.

Ingrediencie s nízkou náročnosťou:
  • cesnak
  • petržlen
  • extra panenský olivový olej
  • vypadni
  • čierne korenie
Môže vás zaujímať aj to, ako pripraviť cesnakovú omáčku. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Prvý krok, ako to urobiť cesnaková a petržlenová omáčka Je to príprava všetkých ingrediencií dobre. Musíte nasekajte vetvičku petržlenu pomocou noža a Ošúpajte 1 alebo 2 strúčiky cesnaku, v závislosti od intenzity chuti, ktorú chcete nakoniec získať.

Obrázok: cooknoob.blogspot.com2

Po dokončení pridajte misku vhodnú do mixéra 100 ml extra panenského olivového oleja, Potom do oleja pridajte petržlen a cesnak, ktorý ste práve nasekali. Porazte tieto prísady na niekoľko sekúnd, aby sa začali integrovať.

Obrázok: www.abc.es3

Potom do misky pridajte štipku soli a trochu čierneho korenia. Tento krok je úplne voliteľný, takže ak sa vám nepáči dotyk, ktorý korenie dáva omáčkam, nezahrňte ho. Porazte všetky ingrediencie kým nezískate hladký a homogénny krém.

4

Je to také jednoduché, budete mať zoznam pripravený cesnaková a petržlenová omáčka Perfektné sprevádzať všetky jedlá, ktoré chcete. Pred podávaním soľného bodu skontrolujte, či musíte pridať trochu viac. Aj keď sme v tomto recepte použili mixér na prípravu omáčky, môžete to urobiť aj ručne pomocou malty.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť cesnakovú a petržlenovú omáčku, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send