Recepty

Ako olúpať pomaranč krok za krokom

Pin
Send
Share
Send
Send


Existuje niekoľko fspôsoby, ako olúpať pomaranča nakoniec som sa naučil najkomplikovanejšie, že hoci sa po zvládnutí dokonale cítime dobre, pretože necháva celú škrupinu spolu, je pripravená ju vysušiť a potom ju použiť na koláč (nastrúhaný) alebo mu dať inú príchuť na párenie. Dnes vám teda ukážem najjednoduchšiu metódu, ktorú som videl znížiť pomarančom a ktorú som našiel vďaka Rusovi, ktorý zdieľa jeho vedomosti.

Budete potrebovať:
  • Ostrý rezací nôž (malý, nie na mäso).
  • Buďte veľmi opatrní a trpezliví.
  • Pomaranče.
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako ľahko olúpať orechy Kroky, ktoré treba sledovať: 1

Postup je veľmi jednoduchý., Najprv musíme zobrať pomaranč s menej zručnou rukou z časti pupka a hľadať čiaru predstavenú tak, aby bola umiestnená v jej strede. Ak mi dovolíte nevyzretý pohľad na „rovník“ pomaranča.

2

Tam budeme musieť potopiť nôž, kým to nepocítime odreže škrupinu a dosiahne buničinu, nepotrebujeme neustále rezať, musíme iba urobiť líniu tým, že skočíme na polovicu. Keď nakreslíme čiaru, vložíme prst, ako ukazuje obrázok.

3

Cieľom je šúpať ovocnú šupku, Keď sme dokázali urobiť prvú dieru, položili sme palec a otočili oranžovú farbu, pričom sme ju použili ako oddeľovač šupiek s ovocím. Bude to takmer dokonalé, ako ukazuje obrázok.

4

Teraz vyskúšame druhú časť, tentokrát to bude ešte jednoduchšie, Ty si to nemal.

5

Keď raz zvládnete tento spôsob odlupovania pomarančov, nebudete ich už schopní vylúpiť starým spôsobom, hovorím vám zo skúseností.

6

Takže áno, môžeme sa rozlúčiť s týmito krásnymi mušľami, ktoré nám to trvalo tak dlho ... A ak ste jedným z tých, ktorí odlupovali kúsok po kúsku, ešte lepšie!

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako olúpať pomaranč krok za krokomOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send