Recepty

Ako pripraviť jablkový a kiwi smoothie

Pin
Send
Share
Send
Send


smoothies Sú ideálne na leto a tak bojujú proti horúčave. Môžeme ich pripraviť pomocou ovocný že sa nám páči a skvelý nápad je kombinovať rôzne druhy ovocia, aby sa získala nová chuť. Odvážte sa pripojiť k niekoľkým ovocím a inovujte toľko, koľko vás napadne. En.com vám už ponúkame niekoľko nápadov, ako je tento článok o ako urobiť jablko a kiwi smoothie

15 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 2 zlaté jablká
  • 6 kiwi
  • 250 ml pomarančovej šťavy
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako si vyrobiť kiwi, jablká a ananásu smoothie Postupujte podľa nasledujúcich pokynov: 1

Najprv si pripravte tento smoothie, olúpame jablká a kivi. V prípade jabĺk si môžete pomôcť so šupkou, hoci v prípade kiwi je pre vás najvhodnejšia voľba ostrého noža.

2

potom nasekáme obidva plody v malých kúskoch viac-menej podobnej veľkosti tak, aby boli naraz rozdrvené.

3

Ďalším krokom bude vloženie ovocia do miešacie sklo alebo nádobu vhodnú pre mixér, pričom dávajte pozor, aby ste ju nepreplnili alebo neprekročili maximálnu značku nádoby na mixér. Pridáme do zmesi pomarančový džús A porazili sme všetko.

4

Nakoniec sme okamžite slúžiť kivi a jablkový kokteil v pohári, aby sa zabránilo šťave z oxidácie a straty zelenej farby a jej výživových vlastností. Lahodné a zdravé!

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť jablkový a kiwi smoothieOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send