Recepty

Ako pripraviť vyprážané rezance

Pin
Send
Share
Send
Send


Pýtate sa na vyprážané rezance zakaždým, keď idete do orientálnej reštaurácie? Ak ste náš a máte radi tento recept, určite vás zaujíma tento článok, v ktorom objavujeme vyprážaný rezancový recept, Je to jednoduché jedlo, ktoré je veľmi chutné a zdravé, pretože na rozdiel od toho, čo sa zvyčajne deje v reštauráciách, pri príprave tohto jedla si budete môcť sami určiť množstvo oleja, ktoré vložíte, a tým znížiť množstvo tuku. Zoberte na vedomie a objavte ako pripraviť vyprážané rezance v týchto jednoduchých krokoch.

Zloženie s nízkou náročnosťou:
 • Pre 4 osoby:
 • 200 gramov teľacieho filé
 • 150 gramov olúpaných kreviet (je možné zmraziť)
 • 400 gramov rezance
 • 1 veľká cibuľa
 • 1 cuketa
 • 2 mrkvy
 • 2 zelené papriky
 • Slnečnicový olej
 • Sójová omáčka (na želanie poskytnúť orientálny dotyk)
 • Vypadni
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť čínske rezance s kuracím mäsom Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Prvá vec, ktorú musíme urobiť, je začať s našimi vyprážaný rezancový recept je rezané filé z hovädzie mäso v tenkých prúžkoch; Keď ich necháme nakrájať, mali by sme ich dať do misky a naliať trochu sójovej omáčky. Okrem toho, nakrájame všetku zeleninu v juliánskom štýle, to znamená, nakrájame ju na vertikálne prúžky, rovnako ako to robíme s teľacím mäsom. V sme vám povedať, ako znížiť zeleninu juliana štýl, ak neviete, ako to urobiť.

2

Keď sú všetky ingrediencie nakrájané, ďalším krokom je vloženie oleja na panvicu a keď je horúca, najskôr uvaríme teľacie kúsky, Keď vidíme, že sú vyrobené, musíme ich vytiahnuť a rezervovať; Predovšetkým NEVHADŇUJTE olej, pretože ho použijeme neskôr, aby sme mohli pokračovať v našich vyprážané rezance.

3

Teraz dáme rezance na varenie; Aby sme to dosiahli, musíme dať vodu do hrnca a nechať ju prevariť, keď to tak je, musíme pridať cestoviny a nechať ich 6 alebo 8 minút, v závislosti od cestovín, ktoré ste si kúpili. Majte na pamäti, že ideálnym spôsobom, ako vyzerať dobre, je to, že rezance nie sú príliš vyrobené: ideálne je, že zostanú. al dente. Takže choďte ovládať varenie cestovín a odložte ho stranou od ohňa, keď uvidíte, že je pripravený.

4

Kým cestoviny varia, pôjdeme varenie zeleniny, Aby sme to dosiahli, musíme znovu použiť olej, ktorý sme predtým použili na teľacie mäso; panvicu znovu zohrejeme a keď je olej pripravený, najskôr pridáme cibuľu, potom mrkvu, zelenú papriku a nakoniec cuketu.

Usporiadame soľ a dusíme, kým nie sú uvarené vyprážané rezance vyzerajú dobre, je dôležité, aby ste príliš veľa nevarili al dente.

5

Keď je zelenina vždy dente, je čas pridajte krevety a teľacie mäso ktoré sme už predtým uvarili. Poďme skočiť a pridať trochu sójovej omáčky tak, aby všetky ingrediencie boli napustené chuťou. Na tomto panvici musíme tiež pridajte rezance (z ktorého najskôr vypustíme sitko) a odstránime všetko, aby sa cestoviny napustili arómou zeleniny, mäsa, rýb a sóje.

6

A to je všetko! S týmito jednoduchými krokmi budete vedieť vyprážané rezance vo vašom vlastnom dome a už nemusíte chodiť do orientálnej reštaurácie. Okrem rezancov sa vám môžu páčiť aj iné orientálne špeciality a môžete sa tiež dozvedieť, ako ich vyrobiť, ako sú domáce jarné závitky, tri ryžové pochúťky alebo sladkokyslé kurča.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť vyprážané rezance, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send